Wpis z mikrobloga

Jednym z największych plusów mieszkania we Francji jest to, że nie dociera do mnie to bagno afer z dupy w Polsce. Nawet nie wiem o co chodzi z tą aferą z edukacją seksualną i szczerze mówiąc gówno mnie to obchodzi, pewnie znowu jakiś temat zastępczy kiedy bokiem uciekają miliardy złotych. Ten naród się już nie zmieni.

Prawackie tagi już dawno poblokowane, lewackie też, największych krzykaczy ciągle przybywa na czarnej, ale regularnie blokuje. Wolność od afer - do tego was zachęcam. Warto się interesować polityką, ale polityka to przede wszystkim gospodarka i relacje zagraniczne, a nie jakieś kłótnie o kubek wody brudnej wody gdy obok płynie górski strumyk. #francja #polska
  • 71
@good_excuse: a gdzie ja napisałem, że #!$%@? na pis to oznaka lewactwa? Hipokryta pisze, że on ma politykę na czarnej liście, i że nie zaprząta sobie nią głowy, a jednym z ostatnich jego komentarzy to #!$%@? że pis wprowadził zakaz handlu w niedzielę. We Francji też pis wprowadził zakaz handlu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wergiliusz: Słyszałem,że we Francji ludzie w relacjach człowiek do człowieka są bardziej otwarci itd Z reszta poznałem tu 3 osoby z Francji i świetnie mi się z nimi dogadywalo,rzeklbym są bardziej przyjacielscy do Polaków.Anglicy to straszne xenofoby,których muszę niestety tolerowac.Problem w tym,że nie znam prawie nic po Francusku.Oczywiscie w Uk jest lepsza kasa ale to nie jest moim wyznacznikiem w zyciu.
@ktostam7: według mnie Francuzi są bardzo uprzejmi, ale dość zamknięci w swoim towarzystwie, to znaczy bardzo ciężko jest się z nimi zakumplowac jako osoba z zagranicy. Patrząc po tym jak dobierają się w pary i grupki to biali Francuzi chyba po prostu posiadają silne poczucie przywiązania do swojego "stada" białych Francuzów, dołączenie do niego w 100 procentach jest chyba niemożliwe. Mam dużo kolegów i zapraszają mnie często, ale jako taki dodatek.