Wpis z mikrobloga

znajdzie sobie normalna kobiete albo nie ruchajcie.

@oskar-wojciech: Nie ma czegoś takiego jak normalna kobieta, pod wpływem środowiska i nacisków nawet najcudowniejsza istota potrafi się zmienić w nieobliczalne, agresywne #!$%@?. Musiałbyś ciągle kontrolować i trzymać na smyczy kobietę żeby w pewnym momencie życia nie zaczęła cię nienawidzić. I nie dawajcie mi przykładów par 70 latków sprzed 5 dekad bo to nieco inny proces socjalizacji, inne kobiety, inne wychowanie, inni ludzie; wątpie
@radarada: brawo w końcu jakiś dobry pomysł. Do tego od razu powinni zbierać odciski palców oraz montować chipy, żeby wiedzieć kto był na miejscu jakiegoś przestępstwa. Niewinni nie mają się czego bać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga sprawa, że domaganie się przez ojca testu, będzie powodem do niesnasek między nimi.


@GaiusBaltar: zrób go samemu. Test co prawda nie będzie uznawany przez sąd, ale będziesz wiedział na
@JakovKarnic: skąd pomysł że mówię o sobie? Ja tak nie uważam, żeby to #!$%@? zachowanie było. Takie wnioski wyciągnąłem z rozmów ze znajomymi, gdy słyszą jak mówię, że zrobię takie testy jak urodzi mi się dzieciak. Każdy właśnie reaguje, "ale #!$%@? jesteś, taki brak zaufania itd.", ale już większość kolesi w sumie chwali pomysł obowiązkowych testów. Po prostu byłyby robione i tyle. No i jednak teraz potrzebna jest pisemna zgoda matki,
ale już większość kolesi w sumie chwali pomysł obowiązkowych testów


@wankiel: dzięki że chcesz mnie uszczęśliwiać na siłę.

ale już większość kolesi w sumie chwali pomysł obowiązkowych testów


@wankiel: oby tylko pewnego dnia większość kolesi nie było homoseksualistami. Obowiązkowe analne rozdziewiczenie, większości z nas się to spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jednak teraz potrzebna jest pisemna zgoda matki

martwe prawo, jeśli masz próbki to
@Asarhaddon: już jeden wuj z terminem. Jak ktoś przez pół roku nie zrobil testów to zrobiłby je, gdyby termin wynosił np2?
Już to widzę... argument niżej

Za długi też spowoduje bajzel:)

Czemu wuj z terminem? Tu trzeba zmienić podejście płci posiadającej w teorii jądra - jak oczy piczką zajdą to facet łyknie najbardziej absurdalną bajkę i/lub nie wychwyci żadnych sygnałów ostrzegawczych wczesniej.

Kiepska świadomość prawna, choć KRiO jest napisany w sposób
@epi podoba mi się ten pomysł (ʘʘ) tak jak pisze @max1983 - to jest oszustwo, które często generuje ogromne koszty nie tylko emocjonalne, ale też finansowe, więc czemu tego nie uregulować? Jeżeli ktoś w związku ma towarzyskiego #!$%@? albo gościnną #!$%@?ę to niech poniesie wszelkie konsekwencje swojego działania.

@GaiusBaltar jako różowy pasek w pełni popieram - świat zrobił się w tej chwili tak #!$%@?, że jakby mnie niebieski