Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
#zwiedzajzwykopem #turystyka #wycieczka #lodz #l-------a

W sobotę i niedzielę będę z różowym w Łodzi. Czy drogie wykopki mogą polecić jakieś atrakcje/miejsca warte zobaczenia? Miejsca gdzie można dobrze zjeść?
W planach mamy na 100% EC1, Łódź Fabryczną i Manufakturę. Jest jakaś w miarę tania restauracja z koszernym żarciem?
Mnie tam jara wszystko postindustrialne, kamienice i pałace.
wyjadamzgarnka - #zwiedzajzwykopem #turystyka #wycieczka #lodz #l-------a 

W sobotę ...

źródło: comment_URwzfRGs44G25x89DKk1iU97xLU3hpZL.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjadamzgarnka: Jak będziecie mieli ładną pogodę, to wpadnijcie na pasaż róży. Klimaty postindustrialne- Off Piotrkowska (tylko żarcie droższe tam jest, więc bardziej do przejścia się), klimaty kamienic- cała piotrkowska deptakowa (od placu wolności do "stajni jednorożców"), ul. Narutowicza (najlepiej od Teatru Wielkiego- macie rzut beretem z Łodzi Fabrycznej i EC1- iść w stronę Piotrkowskiej). Jak będziecie w Manufakturze, to wejdźcie do Pałacu Poznańskich (wiem, że non stop coś tam remontują,
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: tu nie chodzi o budynki itp. bo to nie jest istotne chodzi o jakość życia wypisze główne minusy, które mnie irytują:-WIECZNE korki, słabe płace, tragiczne powietrze, bardzo dużo patologii
  • Odpowiedz
@wyjadamzgarnka: po wizycie w w Manufakturze proponuję spacer Piotrkowską od Placu Wolności w stronę Stajni Jednorożców, po drodze zobaczycie mnóstwo pubów i restauracji ciekawych, jak Wam nic nie podpasuje to na końcu Piotrkowskiej, przy Stajni, jest Off Piotrkowska, jeden z "Cudów Polski", tam też jest parę fajnych knajp i przede wszystkim fajna okolica :)
  • Odpowiedz