Wpis z mikrobloga

Pracuję w handlu. Moją kierowniczką jest taki naprawdę niezły MILF, mocne 8/10. Tydzień temu widziałem jak zalewała się łzami, a dzisiaj przyszła do pracy już bez obrączki. Siedzę sobie na przerwie w pokoju socjalnym i piję kawkę. Ona podchodzi i zaczyna mnie zagadywać. Zapytała o moje tatuaże (wcześniej na nie #!$%@?ła i zamawiała mi koszulę z długim rękawem), zapytała gdzie mieszkam i co robię po pracy. Powiedziałem, że nic i zaprosiła mnie na jakieś grupowe wyjście na piwo. Potem jeszcze jak się mijaliśmy to uśmiechała się do mnie. Czy ona na mnie leci? #rozowepaski #niebieskiepaski #pracbaza #zwiazki #milf #podrywajzwykopem
  • 91
  • Odpowiedz
@Bridu facet dał jej kopa w dupę i chce się dowartościować twoim kosztem
Innymi słowy masz jej dać atencji na tyle dużo żebyby miała potwierdzenie że jej były jest głupi że ja zostawił.
  • Odpowiedz
@Bridu patowa sytuacja. I tak źle i tak źle. Wyruchasz, a się obrazi później - masz w pracy przewalone. Nie wyruchasz - też masz przewalone. Wyruchasz, a się mąż dowie to ci jeszcze zęby powybija... XD
  • Odpowiedz
@zapster: @mokry_sen_polonisty: Czy wy ofermy nie możecie zapamiętać, że noszenie koszuli z krótkim rękawem jest faux pas tylko jeśli używa się jej do formalnego stroju czy na jakieś uroczyste okazje?
Koszulka polo powstała w zastępstwie koszuli z krótkim rękawem i właśnie takie pełni zadanie.
Do pracy, nie pod marynarke śmiało można taką zakładać i nie, nie jest to 'PRZYPAŁ' xD eksperci modowi wykopowi
  • Odpowiedz
czekaj na rozwój sytuacji z jej strony. Jak chce cię bzyknąć to inicjatywa jest po jej stronie.
Miałem podobną sytuację - Ona się wycofała jak już prawie miałem ją na widelcu. Luz. Za 2 dni znów coś zaczęła wywijać, wieć uciąłem krótkim - mieliśmy swoją szansę z której nie skorzystała. I mam spokój. Do tego stopnia, że zwolniła się z firmy :)
  • Odpowiedz