Wpis z mikrobloga

Pracuję w handlu. Moją kierowniczką jest taki naprawdę niezły MILF, mocne 8/10. Tydzień temu widziałem jak zalewała się łzami, a dzisiaj przyszła do pracy już bez obrączki. Siedzę sobie na przerwie w pokoju socjalnym i piję kawkę. Ona podchodzi i zaczyna mnie zagadywać. Zapytała o moje tatuaże (wcześniej na nie #!$%@?ła i zamawiała mi koszulę z długim rękawem), zapytała gdzie mieszkam i co robię po pracy. Powiedziałem, że nic i zaprosiła mnie na jakieś grupowe wyjście na piwo. Potem jeszcze jak się mijaliśmy to uśmiechała się do mnie. Czy ona na mnie leci? #rozowepaski #niebieskiepaski #pracbaza #zwiazki #milf #podrywajzwykopem
  • 91
  • Odpowiedz
wcześniej na nie #!$%@?ła


@Bridu: haha, baby takie są - przejmują poglądy faceta ale tylko na czas jak z nim są. Jak np. laska jest z rasistą (np. białym) to by czarnym oczy wydłubała. A po rozstaniu tydzień nie minie i ją jakiś murzyn bolcuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zapamietaj sobie, gdzie sie mieszka i pracuje tam sie #!$%@? nie wojuje synek.


@HK-Stelle: o #!$%@?, co za durne powiedzenie XDDD Czyli że nie można spotykać się z laskami z tego samego miasta, a jak masz żonę to już w ogóle zakaz ruchania bo z nią mieszkasz? XDDD Taki bezbek mógł wymyślić tylko jakiś marynarz albo kierowca tira XD
  • Odpowiedz
@Bridu: niekoniecznie na ciebie leci ale chce dać bobu byłemu mężowi (albo po prostu odreagować) dając dupy komuś byle szybko. jesteś akurat w zasięgu. ale ogólnie to na twoim miejscu bym schował pindola do worka z lodem i to przeczekał bo narobisz sobie kłopotu
  • Odpowiedz
@JohnRandom: zadziwię Cię, łbie, ale po prostu nie rucha się koleżanek z pracy. Jeśli nie wyjdzie, to będzie później kwas. Mijanie na korytarzu, wspólni znajomi, jakieś imprezy firmowe, wszelkie spotkania, meetingi, briefingi i inne korporzeczy, gdzie będzie widział byłą/ex-kochankę. W dodatku, jeśli nie rozejdzie się normalnie, to zawsze będą ploty, jakieś kwasy. Ktoś coś usłyszy, jakieś głupie gadanie. To psuje atmosferę.
  • Odpowiedz
@Bridu posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od lotniska.
  • Odpowiedz
o #!$%@?, co za durne powiedzenie XDDD Czyli że nie można spotykać się z laskami z tego samego miasta, a jak masz żonę to już w ogóle zakaz ruchania bo z nią mieszkasz? XDDD


@JohnRandom: Głupszej interpretacji już się nie dało wymyślić?
  • Odpowiedz