Wpis z mikrobloga

CIOTN - Ciekawa Internetowa Oferta Taniej Nieruchomości #ciotn

Pałac Modlibowskich, 1207m2, 20876 ha, Kromolice, Krotoszyn, krotoszyński, wielkopolskie 289 000 zł, 239 zł/m²!!!

Pałac zbudowany w 1860 r.dla Stanisława Modlibowskiego. Położony w Kromolicach woj. wielkopolskie ( 14 km do Krotoszyna, 25 km do Gostynia, 80 km do Wrocławia i 80 km do Poznania) . Powierzchnia pałacu 1207m2, teren 20876 m2. Interesująca nieruchomość na rezydencję, hotel, klinikę, restaurację.

https://www.otodom.pl/oferta/palac-modlibowskich-1207m2-2-0876-ha-kromolice-ID3Qnxm.html#968b019c4a

#nieruchomosci #pieniadze #zabytki #architektura #ciekawostki #polska #wielkopolska #poznan #wroclaw
pogop - CIOTN - Ciekawa Internetowa Oferta Taniej Nieruchomości #ciotn 

Pałac Modl...

źródło: comment_uNNM4RMTpL29oXYNwCnfpBdRExGzTzEE.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@wjtk123: no jak się jest kretynem i robi się wszystko od dupy strony, to tak jest. Od rozmowy z konserwatorem bym zaczął, a nie od remontu na całego.
  • Odpowiedz
@pogop: bardzo ciekawy tag. Gdzie to znajdujesz? Pracujesz w nieruchomościach? Jak oceniasz rynek? Jest możliwe jakieś załamanie Twoim zdaniem czyli spadek cen?
W Warszawie np stoi bardzo dużo ogłoszeń o wynajem w wysokich cenach i jakoś nikt tego nie wynajmuje..
  • Odpowiedz
@pogop: Tak, gdyby nie stał w polu pośrodku niczego :/
Przy takich inwestycjach albo masz dobrą lokalizację, z dojazdem, z zapleczem itd.
Albo robisz spa po środku niczego (jak Arłamów, choć to zupełnie inna skala ofc)

Równocześnie jest wiele takich zabytków w Polsce, których remont prawdopodobnie nigdy nie będzie się opłacać (jak choćby klasztor w Lubiążu, który jest rzut beretem od Wrocławia i sam w sobie jest bardzo fajny, ale
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dymass: dawno nie byłem w tej okolicy, ale jakieś 5 lat temu wyglądał tragicznie. Poza tym sprawiał sporo problemów w remoncie z racji tynków na trzcinie XD
  • Odpowiedz
  • 0
@pogop i trafisz na ścianę w postaci konserwatora, który chce po 100k za każdy podpis i możesz sobie co najwyżej zrobić fajny teren na paintballa...
  • Odpowiedz
@pogop: taa rozmowa z konserwatorem... Zależy z którym, jakie ma widzimisię i zależności w gminie. Moja ciotka miała marzenie by posiadać pałacyk. Kupiła właśnie taki do remontu. 10 lat się bujała z urzędnikami i konserwatorem, chciała iść na wiele kompromisów i odstępsw. Albo nic nie może, potem czekanie miesiącami co może, potem próba negocjacji bo wymogi konserwator dał takie że remont by w grube miliony szedł których nie miała, zabezpieczyć
  • Odpowiedz
bardzo ciekawy tag. Gdzie to znajdujesz?


@Sarza01: A dziękuję, Tag jest nawiązaniem do tagu #ciota który zakosiłem od #zlomnik i zacząłem uskuteczniać na mirko. Różnica jest taka, że w #ciota, inni wzięli się za współtworzenie, w #ciotn jak na razie nie, ale mam nadzieję, że to się zmieni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Metoda szukania jest bardzo prosta,
  • Odpowiedz