Wpis z mikrobloga

CIOTN - Ciekawa Internetowa Oferta Taniej Nieruchomości #ciotn

Pałac Modlibowskich, 1207m2, 20876 ha, Kromolice, Krotoszyn, krotoszyński, wielkopolskie 289 000 zł, 239 zł/m²!!!

Pałac zbudowany w 1860 r.dla Stanisława Modlibowskiego. Położony w Kromolicach woj. wielkopolskie ( 14 km do Krotoszyna, 25 km do Gostynia, 80 km do Wrocławia i 80 km do Poznania) . Powierzchnia pałacu 1207m2, teren 20876 m2. Interesująca nieruchomość na rezydencję, hotel, klinikę, restaurację.

https://www.otodom.pl/oferta/palac-modlibowskich-1207m2-2-0876-ha-kromolice-ID3Qnxm.html#968b019c4a

#nieruchomosci #pieniadze #zabytki #architektura #ciekawostki #polska #wielkopolska #poznan #wroclaw
pogop - CIOTN - Ciekawa Internetowa Oferta Taniej Nieruchomości #ciotn 

Pałac Modl...

źródło: comment_uNNM4RMTpL29oXYNwCnfpBdRExGzTzEE.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@ludzik: @Gronbar: @Wychwalany: Trochę chyba demonizujecie konserwatorów. Wiadomka nie do zburzenia, bo to byłby głupi pomysł, bo nieruchomość ma duży potencjał. Ja bym tam zrobił elegancki dom weselny dla niejanuszy z pokojami do spania dla gości, konferencje, szkolenia dla firm itd. Myślę, że w 10 lat inwestycja by się zwróciła.
  • Odpowiedz
Ja bym tam zrobił elegancki dom weselny dla niejanuszy z pokojami do spania dla gości, konferencje, szkolenia dla firm itd. Myślę, że w 10 lat inwestycja by się zwróciła.


@pogop: Kurna tylko nerek i zdolności by mi nie starczyło żeby to ogarnąć :/ Ogromna inwestycja
  • Odpowiedz
@Wychwalany: @Gronbar: Zburzyć może by pozwolił, ale jednocześnie nakazałby jego rekonstrukcję w najdrobniejszych szczegółach. Fajna nieruchomość, ale cena nie powinna nikogo zmylić - to zabawa dla naprawdę zamożnych osób.
  • Odpowiedz
@pogop: @wjtk123: na airbnb znalazłem małżeństwo historyka z architekta wnetrz, artystka - kupili wspolnie zamek w podobnym stanie i powoli go sami remontuja z dbaloscia o kazdy szczegol. W salach ktore juz skonczyli oferuja noclegi. Jest klimat!
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Hasło ,,sami go remontują" brzmi bardzo ładnie, ale wielu kosztów po prostu nie przeskoczysz. Sam dach pałacu z ogłoszenia jest do natychmiastowej wymiany, podejrzewam, że koszt wyniósłby kilkaset tysięcy złotych. I tutaj ani nie wyczarujesz materiałów za pół-darmo ani nie położysz tego samodzielnie jeżeli nie zajmujesz się tym zawodowo.
  • Odpowiedz
@pogop: myślisz, że dało by się ocieplić 1/4 tego i resztę zostawić sobie na później do roboty? Jest tam prąd, gaz, woda, kanalizacja, internet?
  • Odpowiedz
@pogop: Tak na marginesie, to w internecie doczytałem, że obecny właściciel próbował rozpocząć remont dachu, ale lokalny konserwator nakazał wstrzymanie prac. Wynika z tego, że obiekt jest wpisany na listę zabytków.
  • Odpowiedz