Wpis z mikrobloga

@Takiseprzecietniak: Tak oczywiście, to jest wina tylko PiSu, gdyby nie PiS to temat nie został by upolityczniony w tym roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zupełnie przypadkiem opozycja upolityczniła ten temat w tym roku, ale teraz to wina PiS.
Nie chcę cię martwić ale postępowanie PiS w tej sprawie wynika z tego, że walka o prawa społeczności lgbt stała się głównym tematem kampanii Wiosny i Koalicji europejskiej.
@kulass: Tak, PiSu, bo o ile Wiosna rzeczywiście te tematykę ma na sztandarach, to KE nie. To za pisowskie pieniądze i przez ich ośrodki medialne, z trollowską ekspozyturą na wypoku także, temat jest grzany jak grill z kiełbaskami na odpuście. Popatrz nawet na wypok, cały jest zawalony pierdołami na ten temat. Nie można już nawet poczytać o emigrantach gwałcących kozy i rury wydechowe, jak normalny prawak sie przyzwyczaił.
To oczywiście przypadek
@Takiseprzecietniak: To nie jest przypadek, tylko osobiście to widzę to tak: Prezydenta Warszawy ogłasza kartę LGBT, temat staję się głośny, homofobi się aktywują komentują to w internecie i dopiero w tym momencie PiS podchwycił że jest to temat medialny i można coś na tym ugrać. A nie tak że PiS wywołał ta fale homofobi jaka się wylała w ostatnim czasie.
@kulass: "temat staje się głośny" - no właśnie sam z siebie nie stał się głośny, ktoś mu w tym wydatnie pomógł, produkując na ten temat mase fake newsów czy chodząc po telewizjach i mediach i opowiadając jak to Czaskoski dzieci w żłobkach będzie deprawował - i nie byli to działacze Wiosny albo KE - zapewniam Cie ;) Choc z jednym sie zgodzę, decyzja o temacie przewodnim kampanii i sposobie przykrycia afery
@Poro6niec: Bo bez większych problemów znajdziesz w internecie homofobiczne komentarze;) Jak jeszcze konstruktywna krytyka środowisk lgbt jest akceptowalna, tak komentarz nawołujące do eksterminacji to już czysta homofobia.
@kulass 100% racji, tak samo jak 0/1 albo popierasz adopcje dzieci przez homo i wpajanie im do głowy od 5 lat że to normalne że facet z facetem albo jestes homofobem!!!! Jak ta sportsmenka w ogóle śmie śmieć mieć własne zdanie))¯_(ツ)_/¯
@DanielAquarius: Zasadniczo nie uważam się za homofoba: jestem za legalizacją związków partnerskich, uważam że sama orientacja seksualna nie powinna wpływać na ocenę drugiego człowieka, jestem nawet skłony do tego aby pary seksualne adoptowały dzieci (choć jest to dość drażliwy temat i dopuścił bym taka możliwość tylko przy bardzo dokładnym wywiadzie środowiskowym). Jedyny problem jaki mam z osobami homoseksualnymi to z pewną grupą mężczyzn którzy wręcz w taki teatralny sposób podkreślają swoją
Jedyny problem jaki mam z osobami homoseksualnymi to z pewną grupą mężczyzn którzy wręcz w taki teatralny sposób podkreślają swoją orientacje, ale mam problem wtedy z ich zachowaniem a nie tak de facto z orientacją.


@kulass: To nie jesteś homofobem.