California może wykluczyć psy policyjne z aresztowań, bo rasizm

W 2/3 aresztowań, podczas których dochodzi do użycia psów przestępca jest czarny/latino. Stan California widzi w tym rasizm i chce zakazać psom uczestnictwa w aresztowaniach i działaniach mających na celu kontrolę tłumu. Według wnioskujących oficerowie rasistowsko atakują kolorowych ludzi psami.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 84
Komentarze (84)
najlepsze
Chciałbyś faworyzować owczarki?
A co z wykluczonymi pudlami, jamnikami i yorkami?
@LudzieToDebile: Psy nie znają parytetów, więc niezależnie od polityki zachowują zdrowy rozsądek. W przeciwieństwie do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Oskarżać policję, która ściga tych przestępców o rasizm
乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Słowa jednego z największych amerykanów z połowy lat 90:
Al Bundy: NO MA'AM isn't California. You can't just walk in.
Oni co najwyżej trwonią olbrzymie podatki jakie ściągają z zarejestrowanych w Californi biznesów.
Po prostu trzeba przypisać odpowiednie psy do specjalizacji ;)
"Murzyn" pilnuje czarnych.
"Bieluch" pilnuje białych.
"Ciapek" pilnuje Hindusów i Pakistańczyków.
"Drops" łapie narkomanów.
"Gruz" łapie ruskich.
Itd.
A tak serio, to Chiny robia swietna robote (dla nich) oplacajach tych przyglupich lewackich politykow, bo ciagna ten kraj na dno szybciej, niz zrobilaby to jakakolwiek armia swiata atakujac ich. No i wiemy, ze tam tez ostro dzialaja Soros-owe pieniadze i sa na stanowiskach politycy z jego nadania (oplacenia kampanii wyborczych).
Zostal stworzony sztucznie na nowo problem, ktory praktycznie w latach '90 juz
@UrQueen21: Może to nie przypadek? Przestępcy agresywni a nabój tańszy niż szkokenie nowego psa.
Bo to są owczarki nazistowskie ( ͡º ͜ʖ͡º)