Wpis z mikrobloga

Śmieszny jest ból dupy "facetów" którzy płaczo że reszta świata ma w dupie ten dzień. Ja #!$%@? jak sobie o tym pomyśle to rzeczywiście wasz dzień powinien być 8 marca XD

Facet ma codziennie swój dzień i nie trzeba nadawać jakiś dat... No chyba że jest przegrywem który zwala na na różowe jakie to one złe i się użala że kobiety mają lepiej XD

#dzienkobiet #dzienmezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Damianowski A czemu przechodzić obojętnie, wobec nierownego traktowania? Gdyby ludzie mieli twoją mentalność, czarni nadal byliby niewolnikami, a kobiety wciąż zajmowałyby się tylko i wyłącznie domem.

@KsiazePodziemi: czy ja mówię o nie równym traktowaniu XD to jest tylko jakiś głupi dzień... Co on zmienia? Nic
  • Odpowiedz
@Damianowski: niby tak ale np w mojej poprzedniej pracy na dzień kobiet prezes zwoływał babeczki na ranne spotkanie na sali konferencyjnej, 300zł do koperty i do domu, wolna reszta dnia. innych nagród z uwagi na płeć nie było.
  • Odpowiedz
@Damianowski: zrób krótką ankietę - najpierw zapytaj o dzień matki, potem o dzień ojca. 90% ludzi pamięta to pierwsze, mniej niż 10% to drugie. Taka gloryfikacja kobiet na zachodzie również istnieje, ale nie jest aż tak uwidoczniona. Zresztą, wystarczy porównać statystyki samobójstw, żeby ogarnąć, że coś jest nie tak. To że u was na Podlasiu jest to normalne, nie oznacza że chcemy takiego zaściankowego podejścia w reszcie Polski ;)

I
  • Odpowiedz