Wpis z mikrobloga

Spotkałem się z dużą dozą agresywności ze strony kociarzy i kociar, wywalali mnie z grupek o kotach - za posiadanie nieco innych poglądów (np. wypuszczanie kota na dwór). Dlatego też uwierzyłem @ameryczka jak napisała, że wylał się na nią hejt za to, że nie chce kota w mieszkaniu. Po czym dobra dusza @azetka mnie oświeciła:

używaj zwrotów "je...ny sierściuch", pluj na każdego, kto się z tobą nie zgadza

usuń post

napisz kolejny płacząc że "jest ci zwyczajnie przykro" (tutaj backup)


Pozwolisz @ameryczka że użyję dokładnie tych samych tagów co Ty, bo tak ładnie opisują to co robisz :)
#bekazpodludzi #patologiazewsi #koty #zwierzaczki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #przegryw
Pozwolę sobie też zawołać zmanipulowanych.
Bielecki - Spotkałem się z dużą dozą agresywności ze strony kociarzy i kociar, wywala...

źródło: comment_CMr1A3cw390pubkxOfJdto2HJXa5tWnT.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@Bielecki:

Wysyłanie do psychiatry, wmawianie chorób, obrażanie, wulgarne wypowiedzi, robienie o mnie wpisów, insynuacje, że chcę otruć kota albo wypruć mu flaki. Po prostu tragedia. Nie chcę wspominać o kilku wulgarnych wiadomościach, które dostałam i jednej, którą można by uznać za pogróżki.

No sory, ale to nie jest ani trochę równoważne z tym, co pisała OPka w tamtym wpisie. Nie manipuluj, bo to Ty zostaniesz największym dzbanem 2019. Ktoś ma nierówno
  • Odpowiedz
@ortofosforan: może i dostała takie wiadomości. Jest pełno fanatyków, znajdziesz ich w każdej grupie, organizacji, dokładnie tak jak napisałem w pierwszym zdaniu mojego wpisu. Co nie zmienia faktu, że na pewno nie dostałaby tylu takich wiadomości, gdyby od początku zachowała spokój. To nie jest przemówienie na żywo, że coś palniesz, wpis można napisać na spokojnie
  • Odpowiedz
@Bielecki: to w takim razie powiedz to kolegom z obozu kociarzy, bo sądząc po ilości usuniętych komentarzy, to oni zachowywali się agresywnie, zanim zaczęła to robić OPka. O ile w ogóle tak można nazwać zachowanie OPki, bo wg mnie daleko temu było do agresji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ortofosforan: no te usunięte wiadomości trochę zaburzają obraz - skoro były usunięte przez OP to za cholerę się nie dowiemy czy faktycznie były obraźliwe, czy nie pasowały pod tezę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Mathas: mieszka tam, więc w pewnym sensie jest jej, a z tego co rozumiem, to kociara też nie jest właścicielem, więc o cyzm tu w ogóle mowa.
  • Odpowiedz
  • 0
@ortofosforan Właściciel nie ma nic przeciwko, OP pisała w komentarzach. Do tego jeśli kot jest wykastrowany to mocz nie śmierdzi prawie w ogóle więc argument znikąd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Bielecki: sram ja na tego kota, ostatnio biały sierściuch sąsiadów #!$%@? mi się do miski w którą spuszczalem olej w aucie i #!$%@?ł mi elewacje domu, ja będę musiał pomalować a sąsiedzi ogolili #!$%@? na łyso i dalej spaceruje i sra w moim ogrodzie i po moich samochodach
  • Odpowiedz
@Bielecki jacy tu wrażliwi ludzie siedzą xd oburzenie bo ktos nazwał wieśniare ktora nie zwraca uwagi na zdanie wspólokatorow wieśniarą, albo kota je**nym siersciuchem co pod wplywem emocji jest zrozumiale. Też bym była zla jakby mi ktos jakies zwierze wprowadzil do mieszkania bez mojej zgody i pewnie uzywalabym jeszcze gorszego slownictwa bo to i tak jest dość łagodne jak na taką sytuację xd
  • Odpowiedz