Wpis z mikrobloga

Witam weekendowo :) Dziś w moim #dziennikpracy przedstawiam podsumowanie ankiet za okres 05 - 08 marca 2019r.:

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 16, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 9
2) Poznaj.to - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2 (w tym jedno badanie telefoniczne)
3) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 13, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
4) SW Panel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
5) Market Agent - rozszerzenie profilu o wartości 20 punktów
6) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Jako ciekawostkę dodam, że udało mi się już osiągnąć w nowym miesiącu minimum do wypłaty z Clixsense, które wynosi 10$ (w 90% za swoją pracę, czyli ankiety i znikomą ilość zadań).

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #biznes #pieniadze #internet #pracazdalna #ankiety
  • 10
@tomasz3: Musiałam policzyć ile tych paneli jest :) Na ten moment jestem zarejestrowana dokładnie w 12 (jest to niewielka ilość, bo standardem jest około 20 - 30 paneli, a są i tacy, którzy działają w 40 - 50). Wypełnianie ankiet rozpoczęłam pod koniec zeszłego roku (listopad 2018), jednak na początku zarejestrowałam się tylko w dwóch panelach. Dopiero po wgłębieniu się w temat i poczytaniu różnych informacji, rozszerzyłam tą kwestię. Jeżeli chodzi
@tomasz3: To rzeczywiście bardzo mało... Nie chcę mówić dlaczego tak się stało, ponieważ nie znam sytuacji. Przyczyn może być co najmniej kilka, jedne są w całości zależne od nas, inne niekoniecznie. U mnie dotychczas najsłabszy był pierwszy miesiąc (to taki standard), w którym zarobiłam 60 zł, w kolejnych nie zeszłam poniżej 150 zł, a moje wyniki i tak są dosyć niskie w porównaniu do osób, które zajmują się ankietami nieco dłużej
@Martitka: a może to że tyle zarabiają zależy w WIĘKSZOŚCI od tego że mają całkiem sporo ludzi którzy pracują na nich bo zarejestrowali się z ich linków i ci pierwsi dostają też coś od ich wypłat procentów;) Być może faktycznie warto zarejestrować się ale chyba w ankietach wiecznie nie będzie stawki 150 zł i więcej miesiąc w miesiąc? bardzo mnie to ciekawi szczerze bo dodatkowe zajęcie by się przydało.:) ile mniej
@tomasz3: Poniekąd masz sporo racji z tzw. poleconymi, czyli ludźmi, za których otrzymuje się dodatki. Jednak to też jest zawiły temat. Czasami za poleconych dostaje się niewiele np. 1 zł tylko za rejestrację (Poznaj.to), w innym przypadku jest to np. 0,10$ za rejestrację, a następnie 20% od wypełnionych ankiet, czy wykonanych zadań (Clixsense). Mój wniosek jest taki, że na samej rejestracji nie otrzymuje się wiele, sedno tkwi w aktywności poleconych, czyli
@Martitka: Podliczając to to zarabiasz chociaż 10-13 zł za godzinę? Warto też zapisywać sobie ile godzin w miesiącu poświęcasz ankietom plus ile w danym miesiącu zarobiłaś i wtedy wyliczyć sobie ile za godzinę pracy dostajesz:) Wtedy wiarygodnie można stwierdzić czy to się opłaca. No bo 5 zł za godzinę to dramat trochę byłby:P
@tomasz3: Mam inne zdanie na ten temat - samo zapisywanie każdej ankiety i czasu jej trwania byłoby czasochłonne. Poza tym jak liczyć np. badania w których wypełniło się metryczkę i zostało się odrzuconym - musiałabym wszystko podliczać z zegarkiem w ręku i zapisywać w excelu. Czasami zaczynam wypełnianie, w międzyczasie, gdy pytanie się ładuje przechodzę na inną stronę lub odpalam youtuba i słucham muzyki/oglądam teledysk. Rzetelne podsumowanie całości zajęłoby mi co
@Martitka: i jak zarejestrowałaś się na cashbackrabat?

wszedłem teraz na swoje konto i widzę, że brakuje mi 19 punktów do wypłaty 100zł, a dawno mnie tam nie było;)
@tubbs: Hej :) Pamiętam o tej stronie, ale jeszcze się nie rejestrowałam. Mam co najmniej kilka różnych stron do sprawdzenia/rejestracji, ale póki co odwlekam to w czasie, ponieważ to, co mam obecnie pochłania mnie już dość mocno. Od 3 tygodni próbuję wziąć się za stworzenie bloga (co jest obecnie moim priorytetem), ale póki co niezbyt mi to wychodzi...pamiętam jednak o tej stronie i w przyszłości z pewnością ją wypróbuję :)