Wpis z mikrobloga

W związku ze zbliżającą się premierą naszej gry postanowiłem zorganizować ekskluzywne wykopowe #rozdajo na kilka kluczy #steam
Ekskluzywne, bo będziecie mieć możliwość zagrać w nasze połączenie Hirołsów 3 z Mount & Bladem jeszcze zanim jakikolwiek jutuber, czy strimer dozna tego zaszczytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zdobycia są 3 Steamowe klucze ( #steamrozdajo ) do gry Glorious Companions, taktycznej turówki fantasy o zarządzaniu grupą najemników (a w dalszych etapach rozgrywki też miastami, rodem, a nawet całym krajem). Więcej info o grze tutaj https://store.steampowered.com/app/1001040/Glorious_Companions/

Grę robimy ze znajomym w wolnym czasie po pracy, a pierwszy prototyp do niej powstał już w 2009 roku (na samym początku naszej przygody z gamedevem), czyli dekadę temu.

Zasady:
- bez zielonek
- wyniki w poniedziałek z rańca
- mirkorandom prawdę nam powie

Zapraszam również do dodania gry na Steamową wishlistę (będę mega wdzięczny i bardzo nam to pomoże), ale przy losowaniu zwycięzców oczywiście nie będzie to brane pod uwagę (ani nie byłoby też za bardzo jak tego sprawdzić).

#gloriouscompanions #gry #homm3 #gamedev #unity3d
Anteuke - W związku ze zbliżającą się premierą naszej gry postanowiłem zorganizować e...

źródło: comment_707Jl9qkshMqPNMfwcEKITvmQ7AeAQAI.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Relkin podsumowując jeszcze chcielibyśmy pod względem polityki osiągnąć klimat podobny do gry o tron gdzie lordowie cały czas coś kombinują, rody zawierają sojusze, zdradzają się, powstają nowe państwa, przeprowadzane są zamachy na głowę państwa, itp.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zakopczak w grze turowej operowanie 300 jednostkami byłoby raczej męczące, co można sobie wyobrazić. Jest to pomysł, który powstał jako gra sama w sobie, a nie kopia 1:1 innej gierki, porównanie do MB wykorzystuje żeby łatwiej było przekazać w małej ilości słów co to za produkcja. Na pewno jest to spore źródło inspiracji ale bardziej w kwestii tego co się dzieje na mapie świata, a nie przebiegu samych bitew.
  • Odpowiedz
@Anteuke: Życzę Wam jak najlepiej, ale 8 dyszek to chyba przesada, Warband (z serii M&B którą przytaczasz jako inspirację) kosztuje w granicach tego, a to bardzo dobra gra, trzymająca przy sobie duże grono fanów mimo ośmiu lat na karku. Przemyślę zakup jeśli na jakiejś obniżce cena spadnie do 2 dyszek, póki co dodałem do wishlisty. Chyba że gra zaskoczy i faktycznie okaże się na tyle dobra, żeby była warta tej
  • Odpowiedz
@Tanvage: będzie fabuła wprowadzająca, którą będzie można kontynuować lub olać, ale nie ukrywam, że bardziej zależy nam na stworzeniu żyjącego świata wokół gracza, gdzie każde playthrough będzie tworzyć własną fabułę. Oprócz tego jednak po pewnym czasie niezależnie od akcji gracza zaczynają się budzić do życia starożytni strażnicy na przestrzeni całego kontynentu, co zachwieje balansem sił politycznych i będzie stanowiło dodatkowy wątek fabularny.
  • Odpowiedz
@Anteuke: 80 zł to przeginka z ceną moim zdaniem, za te cene można kupić DLC do gry AAA, nie zaryzykowałbym tyle i nie kupił jakiejś niezależnej gry, prędzej 20-30 zł i blokada na region
  • Odpowiedz
@Anteuke: obejrzałem sobie screeny i filmik i przyznam szczerze, że zaciekawiło mnie :) powodzenia mireczki - będę śledził :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NaczelnyHejter szczerze mówiąc to zupełnie nie celuje z tą grą w osoby które wolą kupić dlc do kolejnego assassins creeda niż gierkę indie, mnie osobiście taka cena za grę w ogóle nie przeraża i kupuje takie gierki na Steamie. Jak wyżej wspominałem nasz projekt jest niszowy, a wycenianie go jak mainstreamową minigierke na 3h byłoby raczej strzałem w stope.
Oczywiście nie namawiam do zmiany zdania, każdy wydaje swoje pieniądze jak ma
  • Odpowiedz
@Anteuke: Może kiedyś nawet zagram, ale kupie jak będzie przecena -75%, bo za 80 zł kupie sobie na przecenie dwa dodatki z rasami do TW: Warhammer. Za 80 zł można kupić np. Pillars of Eternity 2: Deadfire
  • Odpowiedz
@Anteuke: Jestem wielkim fanem takich gierek i nawet jeśli nie wygram w mirkorandom to i tak prawdopodobnie to kupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy gra przewiduje jakieś aktualizacje w przyszłości bądź dodatkowe zawartości ( ewentualnie DLC ) ?()
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vvorgutto na pewno będzie jeszcze rozdajo kluczy z okazji premiery, a sam projekt planujemy rozwijać jeszcze przez długie lata (nowe jednostki, rasy, mechaniki). Po ukończeniu pełnej wersji singla zajmiemy się e-sportowa wersja multi free2play. (cześć architektury jest już pod to przygotowana)
  • Odpowiedz