Wpis z mikrobloga

@chudy_lolo: napewno od 7500km nie miało odpinanego akumulatora. Trochę dziwna konfiguracja wyposażenia. Mycie reflektorów jest, kierownica trójramienna ale bez sterowania radiem.
Do sprawdzenia: ewentualna rdza na błotnikach, czy klima działa (i nie klepie klapami), czy podłużnice i podłoga w bagażniku cała. Najlepiej i tak podjechać z kimś ktoś się zna lub do jakiegoś serwisu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chudy_lolo: jak jest z polskiego salonu to sprawdź VIN w necie, są stronki które pokazują za darmo historie samochodu, np. przebieg notowany przy przeglądach
  • Odpowiedz
@chudy_lolo: Mój dziadek kiedyś kupił Reno Lagunę 1 od nowości tylko po to żeby sąsiada z boku zapiekła dupa xD kiedyś sprawdziliśmy z ciekawości to miał na niej przejechane nawet nie 10k w ciągu 20+ lat xD
  • Odpowiedz
@motaboy
@mtriciak33 wiadomo, że takie auta raczej sprzedaje się znajomym i cudem jest znaleźć takie z ogłoszenia z realnym przebiegiem. Przykładem jest mój znajomy, który ma Focusa z 2012 roku z przebiegiem 47 tys., no i niedługo będzie to sprzedawał...już zarezerwowałem ()
  • Odpowiedz
Co w tym dzbany dziwnego że ma taki mały przebieg. Przecież kompakty z gównosilnikami to recepta na grzybowóz z małym przebiegiem. U mnie w rodzinie dziadek przez dwanaście lat nakręcił meganką 50kkm, clio 2009 rok 35kkm przebiegu xD
Oba brane były nowe więc przebieg legitny
  • Odpowiedz
@chudy_lolo: co za niedowiarki z tym przebiegiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dam dwa przyklady:

Ja: 8kkm/rok
Znajomy: 125kkm/rok

Ani ode mnie, ani od niego nikt auta nie kupi, bo u mnie powiedza ze krecony, za malo najechane, a u niego to bedzie mialo za duzy przebieg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mac02: no to teraz wysil mózg, przejechałeś 2 k w 3 miesiące, jesteś niedzielnym kierowcą ale i tak natłuczesz 8 k co daje w 10 lat - 80 tysięcy. Nie ma, powtórzę, nie ma golfów 10 letnich z przebiegiem 59 tysięcy. 259 tysięcy to byłoby mało i okazja... co za ludzie, dzięki wam Janusze motobiznesu maja się dobrze. Brakowało tylko nie piłowany, nie palone w środku, żona do kościoła jeździła -
  • Odpowiedz