Wpis z mikrobloga

@Rouksa: teraz to wymyśliłeś. A niesłodki cukier też chcesz? Przecież z zasady w układaniu włosów chodzi o ich usztywnienie. Gumę możesz z wodą rozrobić zawsze gdy za mocna. Nie wiem co za fryz planujesz, ale da się zrobić aby włosy leżały ładnie i były dość "miekkie".
@Rouksa: weź nie przepłacaj jak to dokładnie to samo, a ten wymieniony to najdroższy. Nie zauważyłem aby była w czymś lepsza, za to ma gorszy zapach. Ponad dwa razy drożej za logo. A w rossmanie to w ogóle takie rzeczy drogie ;) biedronkowa kosztuje jakieś 6, te z joanny 8-10, a dalej już drożej
@hardovsky: od razu na lata, w szczególności że pojemność mniejsza, a o fakcie że na początku trochę musi być nauki i "towaru" pójdzie nie wspominam za bardzo.

To tak samo jak kolega mówił mi że co ja #!$%@? że pasta do zębów droga, z tym że myję 3x dziennie elmexem, a on najtańszą z biedry raz w tygodniu.
@Rouksa lol żadne guwno pasty z Rossmana, czy gumy. Jak chcesz coś budżetowego to spróbuj Goldwell Rougman. Jeżeli szukasz czegoś matowego co nie będzie robić skorupy i będzie plastyczne to szukaj glinek, np. Baxter Clay albo Suavecito Clay. Cena wyższa niż tamte gówno produkty, ale cena/jakość jest nieporównywalna, tym bardziej że tego się dużo nie nakłada.