Wpis z mikrobloga

zaczyna mnie frustrować jedna rzecz, w necie jest ogrom poradników o podrywie typu nie wiem ,,facet za którym kobiety szaleją albo ,,jak podkręcić emocje kobiety", i w #!$%@? naprawde, w #!$%@? innych tego typu pierdół, to zaczynam się zastanawiać, czy brać to wszystko ogółem? tzn że jak bym stosował się do tego typu poradników (choć to nigdy nie nastąpi) to czy faktycznie bym był królem podrywu? wszystkie laski są takie same? ilu mam znajomych, którzy nie świecą inteligencją, a o gadce w stosunku do kobiet nie ma o czym mówić, a jednak co poniektórzy znaleźli różowego paska i są szczęśliwi, nie można po prostu być sobą? bo jeśli faktycznie tak jest to nie mam szans na znalezienie kogokolwiek ¯_(ツ)_/¯
#badoo #tinder #zwiazki
  • 8
że jak bym stosował się do tego typu poradników (choć to nigdy nie nastąpi) to czy faktycznie bym był królem podrywu?


@orion669: Jeśli ktokolwiek potrzebuje poradników do tego żeby poderwać potencjalnego partnera/partnerkę to pewnym jest że totalnie nie wie o co chodzi i gówno z tego będzie a nie seksy i związki. Tego typu poradniki piszą przegrywy dla przegrywów i jest to na zasadzie ślepy głuchego prowadził.
@orion669:
Większość tego syfu pewnie w ogóle nie działa. Chyba, że to oczywistości w stylu bądź w porządku gościem ;) To akurat działa. Ale z tego co wiem, nie da się "znaleźć" baby jak się szuka. Znaczy się da się, ale to nie będzie TO. Najlepsze panny spotyka się przypadkowo. Jedyne co można zrobić, żeby prawdopodobieństwo tego nie było zbyt niskie to po prostu prowokować okazje.

Całe te "mądrości" da się
@orion669: Niektóre rady to idiotyzm, niektóre są dobre, a niektóre czasem działają, czasem nie. Generalnie tak - większość kobiet działa (niemal) tak samo. To samo z facetami. To samo z psami, kotami czy szynszylami. Możesz być sobą i wytresować psa - ok. Ale przy nastepnym psie Ci się nie uda. Możesz przeczytać poradnik jak tresować psy i NIE MASZ PEWNOŚCI że Ci się uda jakiegoś wytresować, ale szanse na to znacznie