Wpis z mikrobloga

@Soojin21:
XIX wiek - walka o równe prawa kobiet.
’60s - walka o równe prawa czarnych.
2019 - walka o parytety w radach nadzorczych, listach wyborczych, walka z gender pay gap, konkursami Miss i „przemocą symboliczną”.

Karawana jedzie już tylko na oparach, odpowiedzią na absurdy marksizmu kuturowego są m.in. niekwestionowane sukcesy alt right.
@Soojin21:

Podziekuj Dmowskiemu za prawa kobiet xD

I pogratuluj lewicy odbierania praw człowieka (w sumie liberałom, bo chcieli zmian) xD

Aaa i w mocno konserwatywnej walczącej z lewicą i religijnej Polsce prawa kobiet były jednymi z największych na świecie xD (w sumie nadal tak jest biorąc pod uwagę np. przemoc i różnicę w zarobkach)

No ale po co się deedukować, lepiej napisać na wykopie i zebrać plusy xD
@StorVoldighed: To było takie przewrotne :-)

Prawa Kobiet a Dmowski

Dmowski chciał de facto cofnięcia praw kobiet więc skoro OP ocenia zero jedynkowo konserwy- antykonserwy to Dmowskiego pod tym względem można by przypiąć łatkę "antykonserwy"

Na cechy "antykonserwy" Dmowski zarabia również niechęcią i uznawaniem szlachty za pasożytów. Chciał on również "uzachodowienia" Polaków co wskazuje, że nie był konserwatystą, a osobą optującą za zmianami- a jako takiego ciężko o nazwanie go konserwą.
@jast: Mysle ze bez sensu sie produkowaliśmy xD OP zgarnia plusy na wojence konserwy-neuropa, podcza gdy lewica odpowiada za najwięcej przypadków odebrania praw człowieka i ma swoje za uszami jeśli chodzi o homo i kobiety xD
Nazwijmy tylko te związki jakoś inaczej niż "małżeństwo" i będzie git, np. "związek partnerski".


@mroznykasztan: dla mnie spoko, nie mam nic przeciwko. Ale z drugiej strony - czemu? Nie ma konkretnych podstaw, żeby to się nie mogło nazywać małżeństwem. I tak każdy będzie tak to nazywał. Z tego samego tez powodu według mnie to jest bez znaczenia element, niemniej jeżeli coś jest obojętne jak nazwiemy, to czemu nie możemy nazwać małżeństwem?
@nujabes: Widzę, że nie doczytałeś tego artykułu do końca, bo środowisko LGBT jawnie krytykowało i odsuwało od siebie NAMBLA. Z kolei 4chan niczym KK koniecznie chciał, aby proste chłopskie umysły prawicy kojarzyły pedofilię jako podgrupę LGBT
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elimka: za to ja widzę, że ty nie widzisz ze to czubek góry lodowej, sam link to jeden z wielu, które może otwierać na temat.
Zaczęto krytykować dopiero, jak ruch stał się polityczny w świetle uzyskania znaczącego rozgłosu, ostatecznie przy okazji odmowy przez ONZ nadania statusu konsultanta - wrzucili pod pociąg jedną z pierwszych grup, która to na jej rzecz działała.
Nie znam tego newsa z Kanady ale proste, chłopskie umysły