Wpis z mikrobloga

@R0el: były takie podchody na zachodzie w latach 80, ale uznali to za falstart i wycofali się rakiem. Muszą poczekać aż dorośnie pokolenie wychowane na afirmacji dewiacji seksualnych i dopiero wtedy spróbują ponownie ukuwając na to jakiś ładny nowy termin. Tęczowi apologeci będą wtedy z pełnym przekonaniem dowodzić, że dzieciom lepiej żyć w dostatku i miłosnych objęciach dobrotliwych patronów niż w biedzie i ubóstwie przytułków albo - jeszcze lepiej - w
@leonardopg5: fajnie, że uciąłeś dalszą część mojej wypowiedzi która moim zdaniem nadaje zdaniu zupełnie innego kontekstu. Wybrałem najbardziej kontrowersyjne tabu - a warto pamiętać, że o Homoseksualistach kiedyś mówiono i karano ich zupełnie jak dzisiaj pedofilów jak nie gorzej. Zastanawiam się czy wyjaśnianie swojej opinii komuś kto potrafi wstawić obrazk ma sens, odpowiedz bo może to mnie czegoś nauczy na przyszłość xD
@4tek: Mówisz, że na starość będziemy mogli już
@Soojin21: Tak jak leon ucięłaś moją wypowiedz tam gdzie Ci pasowało. Eh
Świat ciągle się zmienia i dlatego napisałem że tak już jest. Czy się zmienai w dobra strone czy nie to już inna sprawa i przyszłe pokolenia to dopiero ocenią, tak jak my oceniamy przeszłe pokolenia.
Możesz powiedzieć skąd masz taką opinię o polsce międzywojennej? Kobiety w PL miały o wiele większy szacunek ze strony społeczeństwa niż na zachodzie w
@R0el: Myślę, że podejdą do sprawy od drugiej strony - obstawiam, że zacznie się od obniżenia wieku legalnego współżycia (taki jeden karaluszek już tu pisał o dzieciach, które mają wszystko, czego potrzeba; obniża się wiek inicjacji seksualnej; dzieciaki są mocno seksualizowane kulturą masową itp.) albo od zgody na małżeństwa z dziećmi, która będzie przedstawiana jako tolerancja dla islamskiej kultury (może to jest odpowiedź na pytanie o prawdziwe przyczyny lewicowej zgody na