Wpis z mikrobloga

@Artyna: @unweek: dobra, nie spinać się tak. Przecież OP nie pisał nic nt oczekiwań co do parametrów laptoka (tylko żeby "był sprawny", co chyba jest normalne), ani nie pisał roszczeniowo. Sam mam jakiegoś antycznego netbooka, którego chetnie bym oddał chyba, bo na śmietnik jakoś mam opory, a nie ma żadnej wartości odsprzedażowej. Więc nie jest to jakiś outrageous request. Jakby ten "dowcipny" wpis o telewizorze miał być precyzyjną analogią, to
Sam mam jakiegoś antycznego netbooka, którego chetnie bym oddał chyba, bo na śmietnik jakoś mam opory, a nie ma żadnej wartości odsprzedażowej


@Ordynat_Michorowski: dej xD ale w sumie serio mogę przyjąć - zbieram takie złomy do przyszłych projektów iot/smart house. Na razie nie mam czasu, ale sprzęt zbieram/kupuje jak jest okazja.

A w temacie - tutaj najpewniej mamy do czynienia z próbą wzięcia czegoś fajnego, byle za darmo. Mały netbook z
@Artyna: oddałem w życiu kilka sprawnych laptopów o znikomej wartości. Nie słyszałem natomiast by ktoś oddawał tv 65" za to np. stare kineskopowe jak najbardziej. Take wiadomość z przyjęciem laptopa, który jest sprawny (żadnych innych wymagań nie podał) jest jak najbardziej na miejscu. Za to odpowiadający szczególnie gość od tv to debile...