Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki z #keto wczoraj zrobiłem badania krwi i cholesterol LDL wyszedł spory bo 269 mg/dl przy czym HDL mam 102 mg/dl. Na keto jestem prawie 3 miesiące. #medycyna
  • 32
  • Odpowiedz
@NooB1980: poczytaj sobie o zaletach diety ketonowej z normalnego źródła.
Szuraniem jest to co piszesz w innych postach że mózg preferuje tłuszcze to jeszcze większa głupota niż to co tutaj piszesz.

https://www.mp.pl/treningzdrowotny/aktualnosci/193694,dieta-o-niskiej-zawartosci-weglowodanow-niekorzystna-dla-zdrowia

To że w tym przypadku organizm sobie jakoś radzi, co widać po podwyższonym HDL nie zmienia faktu że tak ogromna ilość cholesterolu czy CE, narażona na działanie substancji o których nie masz zielonego pojęcia, nie ma pozytywnego wpływu na
  • Odpowiedz
@grizzy555: Ile ta dieta zawierala Ww i poprosze o pelny tekst. W SP pewnie streszczenie lektur czytales namietnie?! lol

Odrozniasz forme wolna cholestesrolu od zestryfikowanej? Jak widze nie!

Niech ci sterydziarze z tagu #bekazpodludzi , azjaci wytlumacza roznice pomiedzy testosteronem calkowitym, wonym a SHGB. #szur #antynauka :)

Podpowiedz dla genetycznych PoLahow, PoLakow, Slowian- co aktywuje SHGB i EstryChoregosterolu? lol
NooB1980 - @grizzy555: Ile ta dieta zawierala Ww i poprosze o pelny tekst. W SP pewni...

źródło: comment_0QOq2A8j4eNvwiMeQCQ292qZkGDLpkzQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
There is a role for 18F-FDG PET-CT as a non invasive tool in detecting vulnerable plaques. This combined imaging modality can stratify high risk patient in developing thrombo-embolic vascular diseases.
nikt tutaj nie wyważa otwartych drzwi i nie podważa tego że to LDL jest głównym czynnikiem ryzyka CVD, jak jest inaczej wtedy wyślij to polskiemu towarzystwu kardiologicznemu, niech zmienią wytyczne !
A nazywania mnie gimbusem nawet nie będę komentował :)
  • Odpowiedz
wtedy wyślij to polskiemu towarzystwu kardiologicznemu


@grizzy555: Nie przetlumaczy sie jak dziala biochemia i fizjologis ludzkiego organizmu ludziom ze wsch, ktorzy przybyli na te ziemie po 1944 r.. : zydzi, azjaci, sowiety, chazarzy itd. low IQ. Nic nie udowodnikes jeszcze odnosnie cholesterolu kontra miazdzyca.¯\_(ツ)_/¯

Wroc jak dowiesz sie czegos pozytecznego oraz zgodnego z naukami scislymi: biochemia i fizjologia. Twoja zaszczytna persona znajdzie sie na zaproszeniu na wielki bal, gdzie wystapia wielkie
  • Odpowiedz
Już wszystko jest jasne, poszukaj pomocy, odezwij się na priv, popytam znajomych o dobrego psychiatrę, bez obrazy, szczerze pisze. To nie tak ze Ty jeden masz racje, na zachodzie tez są są Azjaci i bolszewicy kontrolujący naukę ? To się nazywa syndrom oblężonej twierdzy. Jeśli się ze mną nie zgadzasz pamiętaj ze do tych biochemii trzeba znać tez inne zagadnienia, nie tylko gospodarkę energetyczną.
  • Odpowiedz