Wpis z mikrobloga

@steemm: urojenia i projekcje? przecież to specjalność "dziennikarzy" z tej "niezależnej" stacji xD

tak jak powiedziałem wcześniej - każda stacja telewizyjna jest od kogoś zależna - wystarczy iść śladem pieniędzy, tvp opłaca Polski Rząd i jest pro rządowa, tvn jest stacją prywatną - dowiedz się kto ją opłaca to będziesz wiedział od kogo jest zależna.
@blogger: Opłacają ją m.in. reklamodawcy. Daj sobie spokój, doskonale wiesz że chodzi o to, że konserwy mają tendencję do kierowania się fake newsami i że ich kampanie polityczne są prowadzone z wykorzystaniem dużej ilości trolli, co btw jest dowiedzione naukowo. A fake newsu działają na nich ze względu na ich strach, obawę przed wszystkim i kierowanie się emocjami zamiast logiką.
@vind:

Opłacają ją m.in. reklamodawcy.


Zgodnie z tą definicją każda stacja tv jest niezależna bo opłacają ją reklamodawcy

Daj sobie spokój, doskonale wiesz że chodzi o to, że konserwy mają tendencję do kierowania się fake newsami i że ich kampanie polityczne są prowadzone z wykorzystaniem dużej ilości trolli, co btw jest dowiedzione naukowo. A fake newsu działają na nich ze względu na ich strach, obawę przed wszystkim i kierowanie się emocjami
Zgodnie z tą definicją każda stacja tv jest niezależna bo opłacają ją reklamodawcy


@blogger: ale wiesz, że to ty podałeś tę definicję?

Tak jest po każdej stronie - niezależnie czy prawej , czy lewej - nie stosuj tych zasad tylko do jednej, czy dwóch stacji

Badania dowodzą czegoś innego, wyraźnie wskazując zależność między wpływem fake newsów i poglądami. Zanim mnie odeślesz do wyszukiwania teraz rzeczy które czytałem przez ostatnie pół roku
@vind:

ale wiesz, że to ty podałeś tę definicję?


ale wiesz że to był sarkazm? i moją hipotezą jest to że każda stacja jest zależna - pisałem o tym wcześniej.

Badania dowodzą czegoś innego


ale czego niby mają dowodzić te badania?
@blogger: Który fragment jest niby śmieszny? Zależność fake newsów od poglądów politycznych? No nie wiem, mnie tam takie fakty nie śmieszą, raczej smucą.