Wpis z mikrobloga

@koder: wow, wygląda świetnie, muszę zacząć obserwować ten projekt

Twoja gra przypomina mi jakąś inną, ale nie jestem w stanie powiedzieć jaką, czy może były takie którymi się inspirowałeś tworząc swoją ?
@Doman_60: Jak by iść tak całkiem do sedna, to chyba "Asteroids". ΔV to jest odpowiedź na "jakby Asteroids wyglądały, gdyby się działy na prawdę".

Wielu ludzi wspomina, że gra wygląda podobnie do "Escape Velocity" lub "Space Pirates and Zombies", ale nie mogę powiedzieć że były inspiracją, gdyż nie grałem.

Zapraszam do wypróbowania demka - jest za darmo na Steamie i jest ciągle synchronizowane z najnowszymi zmianami w becie (i po wydaniu
@koder: dobra, jest spoczko, ale coś strasznie ciężko mam ze zdobyciem minerałów. Strzelam do tych asteroid i naprawdę bardzo rzadko cokolwiek wypada.
Jaka jest szansa na pojawienie się surowca po rozwaleniu asteroidy? Jak rozumiem mam do nich strzelać, czy jakoś miażdżyć tymi szczękami?
@Doman_60: Czy strzelać, czy miażdżyć, na jedno wychodzi. Miałem nadzieję, że statki górników NPC przekażą informację: porządne złoża są głębiej.
@koder: Pomysł na strzelanie wziąłem właśnie od górników, ale na to by polecieć głębiej w prawo to nie wpadłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Faktycznie są lepsze złoża, no i większe statki!
Szkoda tylko, że jakiś czas temu specjalnie wymieniłem komputer na gorszy (za dużo czasu marnowałem na gry) i gra nie chodzi do końca płynnie. Mimo wszystko rozważę kupno jak już wyjdzie :) Masz już jakąś planowaną