Wpis z mikrobloga

Zacznę od tego, że lubię się śmiać, śmieszy mnie wszystko od czarnego humoru po najgłupsze dowcipy, ale śmianie się z czegoś a wyśmiewanie konkretnego dziecka i bezpośrednie obrażanie go ze względu na wygląd to nie to samo.

W internecie nic nie ginie i jeśli ta dziewczynka dorośnie, to na pewno przeczyta to co o niej teraz wypisują w sieci, a i nie jedno pewnie w tym czasie usłyszy, czy to od rówieśników czy przechodniów na ulicy. Proponuję byście postawili się na czyimś miejscu zanim zrobicie cokolwiek. Jak byś się czuł gdyby ktoś na każdym kroku twojego życia wytykał ci, że jesteś brzydki. Jedna z rzeczy na jaką nie miałeś wplywu sprawia, że jesteś pośmiewiskiem, bo ktoś nie potrafi się dobrze zachować i poprostu nie komentować czegoś co go nie dotyczy. Pomyśl jak byś się czuł jako rodzic takiego dziecka. Dziecka, które nie jest niczemu winne. Później dochodzi do samobójstw takich dzieci, bo w szkole nie dają mu żyć, bo skoro dorośli się z kogoś śmiali to czemu i dzieci nie mogą?

Proszę was, dajcie przykład młodszym pokoleniom, że można się obejść bez tej całej bezsensownej nienawiści do drugiej osoby. Bo jeśli nie my to kto im pokaże?

Jak ktoś nie potrafi sobie wyobrazić co takie dziecko czuje to polecam film "cudowny chłopak".
Pejnkiller - Zacznę od tego, że lubię się śmiać, śmieszy mnie wszystko od czarnego hu...

źródło: comment_3YMIVPiYNc0CfavcQmij3sNcCtJLIHxe.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
W internecie nic nie ginie i jeśli ta dziewczynka dorośnie, to na pewno przeczyta to co o niej teraz wypisują w sieci, a i nie jedno pewnie w tym czasie usłyszy, czy to od rówieśników czy przechodniów na ulicy. Proponuję byście postawili się na czyimś miejscu zanim zrobicie cokolwiek. Jak byś się czuł gdyby ktoś na każdym kroku twojego życia wytykał ci, że jesteś brzydki. Jedna z rzeczy na jaką nie miałeś
  • Odpowiedz
@Pejnkiller: święte słowa. Pół dnia dziś spędziłam na tłumaczeniu dzbanom tego co napisałeś w poście. Najgorsze jest to, że te same osobniki które śmieją się z wyglądu tej dziewczynki, potem płaczą pod tagiem #przegryw, że oni tacy niscy i brzydcy i nikt ich nie chce. Hipokryzja at its finest.
  • Odpowiedz
@Arachnofob: jej matka wrzuca zdjęcia córki do internetu, jak miliony ludzi na świecie. To ludzie zrobili z niej pośmiewisko. Nie zwalaj winy za akcję na ofiary. Jak ktoś komuś kradnie auto to też śmiejesz się z właściciela bo za słabo pilnował? To sprawcy są winni a nie ofiary.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: trzeba pilnować swojej prywatności jak ktoś udostępnia wszem i wobec swój ryj to niech się nie dziwi, że jest wszem i wobec powszechnie wykorzystywany...

jakby ktoś zostawił otwarty samochód z kluczykami w środku w cygańskiej dzielnicy też by mnie nie zdziwiło, że ktoś go ukradł xD bo widocznie właściciel tego chciał
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie Nie wiem, czy to jakiś grupowy troll albo żart, którego nie rozumiem, czy ci ludzie po prostu nie umieją czytać ale ta dyskusja (zwykle mowa o gwałtach) zawsze wygląda dokładnie tak samo, piszesz, że można było temu zapobiec, a ci odpisują coś o usprawiedliwieniu sprawcy i zezwoleniu, szkoda strzępić klawiaturę ogólnie
  • Odpowiedz
@Arachnofob: mi nie chodzi o zdziwienie, a o winę- kto jest winny kradzieży w takiej sytuacji według ciebie? Właściciel czy złodziej? Bo według mnie złodziej w dalszym ciągu jest winny bo to on ukradł. Tak samo tutaj- kobieta wrzuca zdjęcie jak każdy rodzic który jest szczęśliwy, że ma dziecko, nie robi nikomu krzywdy. Ale banda idiotów robiących piekło z życia dziecka które nawet nie jest jeszcze tego świadome- to są
  • Odpowiedz
@Pejnkiller: o co Ci chodzi? matka się wstydzi własnej córki, patologia od rodziców bo z rozbitej rodziny a Ty myślisz, że za 15 lat ktośbędzie o tym pamiętał? Nie pamiętałby gdyby matka usuneła konto i poszła w uj, ale nie musi się spełniać i to wszysto zostanie jakby i tak już tego nie było
Ale wam nie przemówi się, wy oskarżacie internet że jest internetem... głupie zachowanie ale czujecie się
  • Odpowiedz
Ale banda idiotów robiących piekło z życia dziecka które nawet nie jest jeszcze tego świadome- to są osoby winne tej sytuacji.


@norepinefryna: jakby mamusia tak ochoczo nie dzieliła się zdjęciami ogra to nikt nie miałby do nich dostępu
  • Odpowiedz
Zgadzam się. A Wam, tępe #!$%@?, wyśmiewające i obrażające to dziecko, życzę aby i Wasze dzieci były kiedyś wyśmiewane, obrażane i wyszydzane.
  • Odpowiedz
@Pejnkiller: To dziecko ma takie geny że nie oczekiwałbym po nim głębszych refleksji jak dorośnie. Pusta polka i mokebe, combo marzeń, magnum opus nieskalania myślą.
  • Odpowiedz
@cienki137: w takim razie proszę usunąć wrzucony obrazek, gdyż nie tylko obraża szanowaną na wykopie moderację, a nadto publikuje wizerunek Piotra Swenda. Czy to jego wina, że ma zespół downa? Dlaczego traktujesz go jako gorszego, porównując do ludzi których jawnie lub niejawnie obrażasz? Proszę usunąć też wszystkie zdjęcia Białka albo p. prezydenta Andrzeja Dudy, bo im też wyrządzamy ogromną krzywdę. Jak można być tak pozbawionym uczuć, niedzułym draniem, i zacytuję
  • Odpowiedz