Wpis z mikrobloga

Zacznę od tego, że lubię się śmiać, śmieszy mnie wszystko od czarnego humoru po najgłupsze dowcipy, ale śmianie się z czegoś a wyśmiewanie konkretnego dziecka i bezpośrednie obrażanie go ze względu na wygląd to nie to samo.

W internecie nic nie ginie i jeśli ta dziewczynka dorośnie, to na pewno przeczyta to co o niej teraz wypisują w sieci, a i nie jedno pewnie w tym czasie usłyszy, czy to od rówieśników czy przechodniów na ulicy. Proponuję byście postawili się na czyimś miejscu zanim zrobicie cokolwiek. Jak byś się czuł gdyby ktoś na każdym kroku twojego życia wytykał ci, że jesteś brzydki. Jedna z rzeczy na jaką nie miałeś wplywu sprawia, że jesteś pośmiewiskiem, bo ktoś nie potrafi się dobrze zachować i poprostu nie komentować czegoś co go nie dotyczy. Pomyśl jak byś się czuł jako rodzic takiego dziecka. Dziecka, które nie jest niczemu winne. Później dochodzi do samobójstw takich dzieci, bo w szkole nie dają mu żyć, bo skoro dorośli się z kogoś śmiali to czemu i dzieci nie mogą?

Proszę was, dajcie przykład młodszym pokoleniom, że można się obejść bez tej całej bezsensownej nienawiści do drugiej osoby. Bo jeśli nie my to kto im pokaże?

Jak ktoś nie potrafi sobie wyobrazić co takie dziecko czuje to polecam film "cudowny chłopak".
Pejnkiller - Zacznę od tego, że lubię się śmiać, śmieszy mnie wszystko od czarnego hu...

źródło: comment_3YMIVPiYNc0CfavcQmij3sNcCtJLIHxe.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
@Pejnkiller: trochę racji w tym jest aczkolwiek raczej nikt nie śmieje się z tego że kaszojad jest brzydki bo wszystkie są a raczej z przeróbek które przyznać muszę śmieszą mój spaczony umysł.
To już poszło w świat, za późno na ten moment.
Morał z tego nie powinien iść do społeczności ale rodziców żeby nie wrzucali zdjęć swoich dzieci do internetu bo to że dla rodzica dzieci są najpiękniejsze nie oznacza że
  • Odpowiedz
@Pejnkiller jak jesteś takim obrońcą, to kasuj ohydne komentarze a najlepiej skasuj post, bo ci idioci i tak myślą że na zdjęciach nie są realni ludzie, póki to oni nie znajdą się na jednym z nich
  • Odpowiedz
@Kuciniak: u mnie wzbudza lekkie współczucie co najwyżej. Brzydki gówniak ale brzydota Imho nie jest śmieszna sama w sobie, śmieszne jest dopiero przekucie jej w zabawne rzeczy.
Gdyby nie przeróbki na orka to nikt by nie dawał #!$%@? i każdy by zapomniał.
  • Odpowiedz
A przypomnę, że zrobiła to tylko i wyłącznie z powodu własnej próżności i popularności.


@Zatwardzenie: No zajebisty tok umoralniająco-usprawiedliwiający, dziewczyna śmiała mieć jakiegoś różowego vloga o kosmetykach i macierzyństwie i to jest legitymizacja tego że można po niej cisnąć bo jest czymś a'la "osobą publiczną" XD śmieszą mnie memy i przeróbki z ogrami ale nie ma co udawać że OP ma trochę racji i każda osoba z rigczem się zastanowi nad
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Masz racje, Ci którzy się z tobą nie zgadzają to zwyczajni hipokryci którzy pewnie nie raz cisnęli bekę z randomowych osób których zdjęcia znalazły się w necie.

Dziecko nie jest winne temu że ma madkę idiotkę która wyrządza jemu szkodę a tu widać logikę
Madka wystawia swoje dziecko na pożarcie karachanów - wina karachanów
Madka wystawia swoje dziecko na pożarcie dzikich zwierząt - wina dzikich zwierząt
  • Odpowiedz
Z tego biednego dziecka wysmiewaja sie najbardziej typy, ktore jeżdzą po różowych, ze patrza jedynie na wygląd i wyzywaja od p0lek kazda napotkana kobiete. Ich to jednak juz nie dotyczy, banda obrzydliwych hipokrytów. Mam nadzieje, że żaden z nich nie przekaże jakims cudem dalej swoich genów.


@somskia: Jaki mizoandryzm :D
  • Odpowiedz
@Pejnkiller pewnie ta dziewczynka będzie laską 10/10 bo zwykle z takiego polaczenia wychodzą czekoladki 10/10. No może też wyrosnąć na dużego i silnego Uruk-hai ale jednak obstawialbym piękność o którą będą zabiegać faceci
  • Odpowiedz