Wpis z mikrobloga

Elo mireczki i inne mordeczki, założyłem konto żeby sobie pisać mały pamiętnik jak mi tam idzie wychodzenie z #przegryw bo:

#bekazgrubasow z kogo? Chyba z siebie. No właśnie, ze mnie. Rano ważone 103.2 (przy 185 cm), pomierzyłem też obwody tu i tam no i walczymy z tematem.

Także dzisiaj ostatni dzień kiedy jestem grubasem i przegrywem.

Piszę to, żeby mieć wgląd i móc sobie porównywać co jakiś czas. Cel to 85, ale nie wiem kiedy go osiągnę... ten mniejszy cel to do końca miesiąca zejść poniżej 100, jako że to początek to myślę, że raczej do ogarnięcia (woda itp).

Dzisiaj ściągnąłem #endomondo i ostatnia moja aktywność to 2015 rok... Także średnio bym powiedział #pdk

Ogólnie skupiam się przede wszystkim na #bieganie, truchtanie i od kwietnia rower. Pilnuje też kalorii #dieta i będę pił dużo wody ;))

Dzisiaj na spontanie poszedłem w las, cel to podbiec pod górkę 1km bez zatrzymywania się, teoretycznie nie wierzyłem, że się uda ale dałem radę (foto). Później małe rozciąganie i 3 razy podejście pod stroma górę. Powrót to ta sama trasa, tylko już z górki to dużo łatwiej.

Zacząłem tak spokojnie bo wiem, że jutro zakwasy mocno ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jutro też rowerek stacjonarny uruchomie i zobacze jak będzie szło.

Ogólnie to jestem zadowolony ze się udało wystartować, że dobiegłem pod samą górkę chociaż było ciężko. Całość to ok 1 km, ale GPS coś uciął.

1 km - 8:15, pod górkę. Wynik średni, ale jak na początek to jest git. Kiedyś amatorsko biegałem to rekord 24:37 na 5 km po leśnych ścieżkach. Ale wtedy ważyłem dużo mniej.

Także grubaski trzymajcie kciuki, liczę na jakieś fajne komentarze i pociski, ale też miło by było posłuchać jakiś rad i #protip

Na pewno będę wydłużał ilość biegu, i stopniowo zwiększał bieg w stosunku do marszu.
takijedentyp - Elo mireczki i inne mordeczki, założyłem konto żeby sobie pisać mały p...

źródło: comment_F9fW2RWrl5d2SbQuVTKkXHhcjyttIeEV.jpg

Pobierz
  • 26
@itec przyda się, na początku zawsze jest moc. W sumie też te małe cele pomagają. Myślę, że do końca miesiąca przetrwam, a potem już będzie szkoda zmarnować tego czasu i pójdzie z górki ( ͡º ͜ʖ͡º) także dzięki cumplu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@taki_jeden_typ: dieta dieta dieta bez tego ani rusz.Biegaj dalej i Powiem ze trafisz na cos takiego jak blokada ze waga przestanie Ci spadac ale nie poddawaj sie to tylko przejsciowe wazne abys przebil ta blokade mozesz sie tez wspomagac jakimis spalaczami tłuszczu powodzenia
@Penancea
@hirosh1 dzięki za rady!

Na pewno dietę będę trzymał bo też uważam, że to podstawa. Wszelkie aktywności fizyczne to narazie dla mnie dodatek (muszę się rozkręcić żeby np. móc 1 h pobiegac np. na przemian z marszem).

Właśnie chciałem się zaopatrzyć w jakieś spalacze czy inne cuda wcześniej, bo jestem świadom że przyjdzie taki dzień że mi waga stanie. Możecie coś polecić?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@taki_jeden_typ: generalnie hamuja apetyt mozesz brac nawt jak nie cwiczysz oraz jako dopalacz do treningu nie podawalem nazw mocnych spalaczy z joha bo to ryje beret jak chcesz naprawde przyspieszyc zrzucanie dupska to jeszcze raz polece trening HIIT wyslalem Ci link u mnie na moje 185+ wzrostu i wage podobna do Twojej spalilo do mitycznych 80+ :)
@taki_jeden_typ: zaczynałem w maju zeszłego roku marszobiegi. Znalazłem jakiś plan od zera do godziny biegu i to robiłem. Na mnie takie plany działają, wiem co robić w konkretny dzień i to robię. W listopadzie pierwsze 10km przebiegłem, teraz pierwsza połówka pod którą też trenuję zgodnie z planem. W między czasie chodziłem też na siłownie. Więc 3 razy w tygodniu biegałem i 3 razy w tygodniu siłka. Teraz siłkę trochę odpuszczam (ofc