Wpis z mikrobloga

Mirki skumajcie jaka januszerka na OLX, facet zamówił coś u mnie za pobraniem, paczki nie odebrał więc grzecznie poprosiłem o zwrot kosztów za wysyłkę oczywiście zostało mi uświadomione, że mnie #!$%@?ło a on mi nic nie będzie oddawał. Zrobiłem research i zgadnijcie czym handluje Janusz? Oczywiście, że częściami samochodowymi.

Zgadnijcie kto ma drugie konto na OLX?

- Ja

Kto zamówił drzwi do golfa za pobraniem?

- Ja XD

A kto nie ma i nigdy nie będzie miał golfa?

- Też ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszebiznesu #olx
  • 231
  • Odpowiedz
wyślij mu jeden z pionierów szachowych z dopiskiem "szach i mat" ;-)


@biju: Pionierów? Widać, że nigdy nie grałeś w szachy. Pion, ewentualnie pionek.

Nie znam się, ale się wypowiem. Esencja wypoku.
  • Odpowiedz
  • 0
@StaryWedrowiec źle wpisał, słownik poprawił na coś czego nie chciałem napisać i nie zauważyłem, że jest źle. Nie doszukuj się problemu gdzie go nie ma i nie twórz teorii spiskowych gdy ich nie ma.
  • Odpowiedz
coś czego nie chciałem napisać i nie zauważyłem, że jest źle


@biju: Nie zauważyłeś, bo nie chciało ci się czytać tego co napisałeś ani przed, ani po wysłaniu. Jesteś odpowiedzialny za to, co publikujesz, a "twoi czytelnicy" to oceniają. Więc oceniłem i nie ma to nic wspólnego z teoriami spiskowymi.

To nie jest zwykła literówka, tylko słowo o zupełnie innym znaczeniu.

Albo weźmiesz to do serca i będziesz dbał o to
  • Odpowiedz
@biju: Pudło. Strzał w kolano. Niestety i tym razem nie zabłysnąłeś kolego. ¯\_(ツ)_/¯

W przeciwieństwie do ciebie czytam co piszę i kilka sekund po wysłaniu edytowałem post i usunąłem małą literówkę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Ignorantami sa wszyscy? To dlatego powstaly dzialy korekty?( ) W wydawnictwach wszelakich i nie tylko. Ocierasz sie juz o ignorancje ktora komus zarzucasz. I sprawdz interpunkcje swojego zdania jeszcza tak btw.
  • Odpowiedz
@Niedobry: Działy korekty w wydawnictwach są od tego, żeby produkt finalny czyli opublikowany nie zawierał błędów oraz literówek i był poprawny stylistycznie.

Nikt ci nie każe pisać poprawnie "na brudno", ale jeśli już coś publikujesz, to musisz wiedzieć, że inni to ocenią i nie odbijać piłeczki, tylko emanować pokorą.
  • Odpowiedz
@imargam_2137: No i zajebiście. Szanuję.

Cwaniactwo należy tępić, najlepiej takimi samymi metodami. Niech moralniaki spadają na drzewo, jak jego kasa przepadnie to na własnej skórze poczuje jak to jest być nieuczciwym. Za drugim razem pomyśli jak zacznie skakać.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec Ehhh #!$%@?. Ja ide posypac glowe popiolem, kolega @biju tez niech idzie. W koncu Sroda Popielcowa. A Ty juz odpusc nam nasze winy. I nie rozstrzeliwuj nas za to ze nie traktujemy rozmow na Wykopie tak samo jak publikacji w Nature. (,)
  • Odpowiedz