Wpis z mikrobloga

@tomasztomasz1234: O dziękuję, a ja miałam zrobić najnowsze informacje prosto z Czech na edukację humanistyczną ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Pan kazał nam wylosować na lekcji jeden kraj i o nim opowiedzieć w przyszłości, mi trafiły się Czechy, więc oprócz czeskich memow będzie coś jeszcze ( ))
  • Odpowiedz
  • 4
@AndrusZgc po pierwsze, u nas też afery nie było za pierwszym razem. Właściciele rzeźni rok temu zostali zatrzymani za to, wypuszczono ich za poręczeniem a rzeźnia dalej j----a padline. Nikt nie kontrolował co robią oskarżeni i czy nawet proceder został zatrzymany do póki nie pojawił się TVN.
Po drugie, to Europe interesuje najbardziej jakie mięso od nas wychodzi bo sami wołowiny nie jemy... Prawie 90% naszej produkcji idzie na eksport, to
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: Polski minister rolnictwa o tym pisał ironizując, że to Krecik i Rumcajs prowadizli tę ubojnię, a czeski portal i tak to przedstawił tak, że ''polski minister mówi, że Krecik odpowiada za nielegalne polskie mieso''.
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: Ale przecież nie leży to w interesie Polski, by nagłaśniać aferę we własnym kraju. Myślisz, że inne kraje nagłaśniają podobnego rodzaju afery we własnym kraju? Powiem ci, że nie bardzo, dlaczego my mamy to robić? Kto ci za to płaci?
  • Odpowiedz