Wpis z mikrobloga

@tiger_darkw: Beka w #!$%@? z tego. Ja mam #!$%@? jaja na to forum już, nawet mi się nie chciało multi zakładać żeby zobaczyć co tam się dzieje, a pobierać nigdy z stamtąd i tak nie pobierałem (jedynie korzystałem z generyki czasem). A tu na diskordzie mi ktoś pokazuje screna że tam się podniecają że nas nie ma. Beka w #!$%@?, a ten szewczi t bardziej przeżywa te bany niż my. Tak
@AcekPlacek:
To jeszcze ostania rzecz, bo nie che mi się tracić więcej czasu na jakieś wyrywy z debilami. O własnie trol... Bo tam podobno przeżywają strasznie (beka :D) . Czy gdybym nie miał #!$%@? w to konto tam, to bym pisał ze swojego konta o tym wykopie na czacie? Czy może założył lub pożyczył sobie multi albo od kogoś z niego pisał po VPN o wykopie i blogu? :D
Btw. Działanie
@AcekPlacek: o zacząłeś gadać jak człowiek to jak człowiekowi odpowiem. "A masz teraz inne wyjście? " ja od dłuższego czasu widziałem co tam się odwala i dlatego miałem wywalone na to forum, wchodziłem tylko pocisnąć bekę na czacie i to tez z 2 -3 razy w tyg max. Dlatego też pisałem o tym ze swojego konta bo mi to wisiało czy dostane bana czy nie bo o i tak nie będę
woodyalen 2 godz. temu 0

Komentarz usunięty przez autora


udostępnij@AcekPlacek: jaka reszta a kto tam jest? Adam loguje się raz na 2tyg napisze 3 zdania na czacie żeby było go widać i sajonara, legend jeszcze rzadziej, jest jeszcze jeden ale jego nicku nawet nie pamiętam :D Tylko mati i jego przydupas manio coś tam działają. A forum nie ma przyszłości z idiotą za admina, który boi się nawet przyznać ze jest adminem