Wpis z mikrobloga

@Antycjuszka: W ogóle kiedyś w "Na Wspólnej" grał taki facet, który grał też jako właściciel knajpy w "M jak Miłość". On w tej knajpie zatrudniał jednego z braci Mroczków. Wyglądał jak hybryda Milowicza i tego gościa od Strongmenów, co ma ryj jak świnia.

Wracając do tematu XD - ten facet grał w "Na Wspólnej" jakiegoś patusa, któremu Jugendamt odebrał syna. Oczywiście ten #!$%@? syn trafił do Kingi Brzozowskiej. Jakoś na kilka
@Antycjuszka: Mam ryj tego typa, niestety z "M jak Miłość" - https://mjakmilosc.fandom.com/wiki/Jan_Zawadzki On zatrudniał tego Mroczka i robił za tego całego rodzica. Mówiłem, że hybryda Milowicza z tym z reklamy Fairy, co ma ryj jak świnia.

Roman w ogóle kiedyś miał żonę, Ewę, ona razem z Anną Guzik prowadziła jakieś biuro podróży po tym, jak Grzegorz zostawił Annę. Niestety, na Wspólną zajechał kiedyś taki Ukrainiec, który wyrwał Romanowi Ewę. Potem Roman
@mDeo: o hui. Tego się nie spodziewałem. Ona była jedną z głównych bohaterek. Z tego domu dziecka.

Teraz tak się zczaiłem, że na Wspólnej wszyscy bohaterowie zajmują się adopcją dzieci XD Ta dziewczyna z HIVem razem z tym pielęgniarzem z oparzeniem na twarzy chyba też adoptowali jakąś dziewczynkę swego czasu? To wiem tak piąte przez dziesiąte, bo to było całkiem niedawno.