Wpis z mikrobloga

@basssiok: Weź pod uwagę, że 27 kwietnia jest Dzień Króla. Mega impreza w Amsterdamie, do którego zdjeżdzają setki tysięcy ludzi. Całe miasto jest pełne ludzi, jest masa imprez itd.
Ogólnie to jest super opcja, ale wtedy masakrycznie cięzko o zakwaterownie. Ja byłem parę lat temu to mieszkaliśmy chyba z 40 minut autem od Amsterdamu.
No ale zostaje następny weekend :)
  • Odpowiedz
@basssiok: Jak Ci szkoda forsy na lot, to nie ma co przyjeżdzać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem co prawda tylko parę razy w stolicy, a tak to sobie żyję w średnim miasteczku, ale to jakie ceny są za browara w Amsterdamie.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pamiętam to jak dziś : wziąłem 2x heineken w szkle. Cena? Jakieś 8 euro. A cen tam napisanych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@basssiok: jak lubisz zioło to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Amsterdamie co druga osoba #!$%@? skunem a ludzi jest w chuk dużo. W macu koło centrum nie ma zawsze miejsca jak wszędzie, ale za to wynagradzają niesamowite widoki jak sie płynie łódką po kanałach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@basssiok: mi sie tam haga podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) też jakby nie patrzeć stolica. Jak nie chcesz niesamowitych przeżyć to wbijaj do hagi. Zwłaszcza na Scheveningen, fajne widoki i można fajnie z kobietą pochodzić przy morzu
  • Odpowiedz