Wpis z mikrobloga

@Ki3mon nie wiem dlaczego niektórzy próbują wciskac kit ze nie bylo badania siurka czy odbytu.. było i będzie zawsze. Nie wiem co jest najgorsze - to ze trzeba sie rozebrac do naga przed wszystkimi kumplami z klasy i dopiero wejsc do sali komisyjnej czy to ze jakas babka w wieku emerytalnym robi ci dogłębny przegląd podwozia xD u mnie nie dosc ze ona miała zimne ręce to jeszcze kazała się położyć na
@Ki3mon: komisja wojskowa to chyba najśmieszniejsza rzecz jaką młody dorosły musi wypełnić w życiu XD najpierw czekasz w jakies salce gdzie jest za malo krzeseł, a potem
wchodzisz do pomieszczenia jak z jakiegoś guantanamo, stoisz z grupką obcych ci typów w samych bokserkach, bez butów i skarpetek na zimnych brudnych kaflach i grzecznie czekasz na swoją kolej aby usiąść przy biurku żeby jakiś stary dziad zadał ci pare pytań ala "tatuaże
@Ki3mon weszliśmy w 3 osoby, jeden z nas miał głupkowaty prześmiewczy uśmieszek. Zrobili mu wszystkie możliwe badania, ja tak sobie stałem cały czas.
@Ki3mon wsadz sobie oko lalki w dupe, i jak każą ci się wypiąć to do lekarza powiedz "widzę Cię". To jest klasyka humoru na komisjach wojskowych i gwarant smiechawki wśród komisji.
najgorsze jest czekanie w sali i oglądanie na starym TV z kineskopem tych żałosnych video propagandowych jak to fajnie w armii. No i jest jeszcze ten nadgorliwy trep co pilnuje porządku na sali.


@LaserRock46AND2:

Gdzie ty byłeś? Na komisji do SS? U mnie na świetlicy puścili jakiegoś akcyjniaka z Brucem Willisem i kompletnie nie było żadnego porządkowego. Wielu kolegów nie widziało się od czasów gimnazjum więc była wesoła świetlica ( ͡