Wpis z mikrobloga

@Ki3mon: Proszę siadać, no pewnie by pan chciał do woja hehe, ee jak to nie, a co pan planuje... to rozebrać się do majtek, dobra na wagę i cyk wzrost. Noo okeeej, kategoria A, proszę zawołać następnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kiedyś słyszałem historie że gość majty wysmarował czekoladowym deserem


@doodcinki: to jest urbanlegenda, która być może jeszcze w czasach poborów do armii w czasach IIRP funkcjonowała. A w każdym razie 30 lat temu, gdy ja stawałem na komisji miała się całkiem dobrze, połowa moich kolegów widziała tą akcję na własne oczy, druga połowa zaś osobiście znała gościa który ją odwalił.

Podobnie zresztą jak i kandydata, który idąc do stołu komisyjnego starannie
sprzed kilkunastu lat więc mogło się zmienić
-poczekalnia gdzie czekają razem wszyscy
-po jakimś czasie wchodzi tam trep i zaczyna mówić o woju, puszcza film, zachęca do bycia zawodowym
-stajecie w kolejce gdzie jak masz pecha będziesz stał kilka godzin
-wchodzisz do pomieszczenia gdzie ktoś spisuje twoje dane, zainteresowania, stosunek do służby, umiejętność pływania itp.
-idziesz do kolejnego pomieszczania gdzie rozbierasz się do slipek i lekarz bada ci wzrok, wagę i wzrost
@Ki3mon: Protrip- pamiętaj, gdy stojąc w gaciach powiedzą Ci w dół to ściągasz gacie a jak w górę to podnosisz beniza... mi to pomogło przed komisją uniknąć nieporozumień i wstydu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ki3mon: Miałem komisję wojskową dawno temu. Polazłem, rozebrałem się do majtek, pielęgniarki jakoś dziwne odwracały głowy i w ogóle nie mogły patrzeć, dusiły się. Powiedziały, aby delikatnie odchylił majty. Zobaczyły moje cudo, jedna pobiegła gdzieś, drugą zamuliło. Pewnie dlatego, bo nie myłem jeszcze wtedy penisa, a przed komisją nie myłem się z tydzień. Ta co pobiegła przyprowadziła lekarza, spojrzał na mojego penisa i powiedział "O #!$%@? STARY...". Powiedział abym się odwrócił.
@Ki3mon: najczęściej śmieję się z tej historii, jak lekarz stojąc za mną się mnie zapytał czy czuję palec w dupie. Oczywiście potwierdziłem, a ten ręce wyciąga mi przed twarz i woła "a ja mam rączki tutaj!"

nie zapomnę nigdy
@Ki3mon ja dzień wcześniej byłem na zakrapianej imprezie u kumpla, który dopiero co założył firmę. Po kilku butelkach w ramach zakładu przyjąłem parę pieczątek nowej firmy na swojej dupie. Zapomniawszy o tym kolejnego dnia na badaniu Pan doktor miał zdziwko jak ściągałem portki w dół xd. Dopowiem od razu, że tak kąpałem się ale jeśli ktoś kiedy miał zrobiona pieczątkę na dupie to wie jak ciężko to zmyć xD ale jest A