Wpis z mikrobloga

pady lepiej leżą w ręce i dłużej trzymają na baterii


@el_rupert: nigdy krótkie trzymanie nie było dla mnie problemem w ps4, bo trzymają cały dzień grania pewnie. a ładować je można podczas grania (xboxa pewnie też?)

xbox ma chyba lepszy abonament na gry
@el_rupert: poza wieloma świetnymi grami tylko na ps4, za ps4 przemawia też to, że xbox one s jest słabszy sprzętowo od ps4 nawet wersji slim
polecam obejrzeć na Youtube jakieś porównania jak obie konsole radzą sobie z jakimiś grami, w które wiesz, że będziesz grać (np na kanale DigitalFoundry)
@el_rupert: odpowiedź jest jedna: PS4. Exy niszczą wszystko co oferuje Microsoft. Zagrasz w uncharted, god of wara czy the last of us i sam powiesz że trzeba być debilem żeby kupić xboxa i stracić szansę na ogranie takich sztosów. A co do pada, to ten od PS4 jest bardzo wygodny, przy PS3 była duża różnica na korzyść Xboxa, ale teraz to jest jeden #!$%@?. Bateria trzyma ze 4 dni grania po
@el_rupert: Ja kupilem PS4 tylko i wylacznie dla exclusive gier jakie na niej sa. God of War, RDR 2, Last of Us itp. Zalezy w co chcesz grac tak naprawde. IMO jest to jedyny plus PS4, ale za to bardzo wielki i mnie on przekonal, bo w reszte gier moge sobie na PC grac
@el_rupert 4k masz dopiero na xbox one x plus dla Xboxa to Game Pass i EA Acess bo za nie duża kasę masz sporo grania ale jak nie grałeś w takie hity jak Uncharted, The Last of us God of war i wiele innych to bierz PS 4 A jak grasz tylko w multiplatformy to xboxa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zależy od portfela. Jeżeli możesz lekką ręką wydać kasę na te exy PS4, to kupuj. Jeżeli słabo z kasą, to ONE S, bo jest tańszy o kilka stów, a za mniej niż stówę możesz wypożyczyć bibliotekę ponad 200 gier na około pół roku w ramach Game Pass. Większość z nich to zapychacze, ale znajdą się perełki takie jak Forza, Halo i Gearsy. Na PS4 nie masz opcji na tak tanie granie.