Wpis z mikrobloga

Chciałbym was prosić o radę co wybrać. PS4 czy XBOX ONE S? Sporo czytałem ale połowa artykułów w necie to sponsorowane gowno...
Na razie szala przechyla się na stronę XBOXa z następujących powodów:
- skaluje do 4K
- pady lepiej leżą w ręce i dłużej trzymają na baterii
- jest sporo tańszy

Co wy polecacie, lub jakie są wasze doświadczenia?

#kiciochpyta #pytanie #xboxone #ps4 #konsole
  • 36
  • Odpowiedz
@el_rupert: jako posiadacz obu konsol, myślę że mam całkiem dobre spojrzenie na ten temat :) z wszystkich exów jakie wyszły na PS4 (TYLKO na PS4, więc nie wliczam tego co było na PS3, np. TLOU) takimi grami typu "must have" są wg mnie God of War i Horizon Zero Dawn (ktoś powie "Bloodborne!" - nie mój rodzaj gier, więc tutaj nie będę się kłócić). Spiderman, Detroit... są dobre, ale nie
  • Odpowiedz
@el_rupert: tylko PS4... nie kupuj XBOXa bo wtopisz. PS4 ma w cholerę świetnych EXów, których aż żal nie ograć, jak się ma konsolę. Co prawda XBox ma Game Pass, ale i tak wolałbym brać XBoxa. Poza tym zobacz, jakie konsole mają znajomi, aby się grami wymieniać. Jeśli mają XBoxy kupij XB, jak PSy - kup PS. W moim kręgu tylko jedna osoba ma XBoxa, a reszta PSy.

Także podsumowując: tylko
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: dobrze, że wolisz xboxa ;-) Do autora wątku: bierz Xboxa, będziesz zadowolony. Granie na kompie przez mirror jest świetne, xbox game pass daje mega dużo gier za 40pln/mies, Ea Acces to śrubki bo jakieś 15zł mies, w goldzie o wiele lepsze gry niż w PS4. Jak masz kase na ps4 to bierz xbox one i ps3 a życia Ci nie starczy na granie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@el_rupert: Ja skusiłem się na Xboxa i nie żałuję - wygląda ładnie, pad jest uberkontrolerem, kultura pracy jak najbardziej ok, wydajność - nie spodziewałem się niczego specjalnego, więc nie jestem zawiedziony.
Game Pass okazał się w rzeczywistości czymś dużo fajniejszym, niż z początku myślałem - na dobrą sprawę masz tam tyle grania, że życia nie starczy, a usługa ta dopiero się rozkręca i ciągle coś jest dodawane nowego.
Od początku
  • Odpowiedz
  • 5
@pikpoland: @hpiotrekh: @Kukulec: @Anaheim: @FeC7800: @JEST-SUPER: @Baek-Go: @BillyGugu: @Sweet_acc_pr0sa: @PanBulka: @robvan: @imler1th: @TymRazemNieBedeBordo: @Luccek: @PieceOfShit: @klocu26: @zdzisekmalina: @Janusz_Lubikwasa: @harborger: @Griffith: @gizzah01:

Bardzo dziękuje wszystkim za komentarze! Nie ułatwiacie sprawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobawiłem się dzisiaj w pracy trochę, bo mamy obie konsole i jednak Xbox na plus jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
@el_rupert: kup nowy, zawsze gwarancja jest. Są promocje na pepper.pl czy lowcygier.pl za 800, 900zł. Nie słyszałem o awariach. Jedyne co może irytować to lekko tnący dashboard przy większej ilości gier, ale da się przeżyć. Wystarczy dać mu chwilę by przemyślał sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jeśli koniecznie chcesz używkę po prostu sprawdź plombę, czy nie jest grzebana.
  • Odpowiedz
@el_rupert: Po pierwsze szukaj wersji z 1TB dyskiem. Po drugie - znajdź interesujący Cię bundle z grami dodanymi od razu do konsoli. Chyba, że nie chcesz gier, to szukaj golasa z chociażby Game Passem na kilka miesięcy i będziesz miał co robić xD
Finalnie, po trzecie - większość ludzi namówi Cię do kupna na amazonie, bo tam jest najtaniej. Ja niestety nie mam doświadczenia z tą platformą, więc nie poradzę
  • Odpowiedz