Wpis z mikrobloga

Zbliżam się do trzydziestki, więc stałem się łakomym kąskiem dla polskich witaminek którym kończy się termin przydatności. Ostatnio wrzuciłem zdjęcia z mojej wycieczki z Budapesztu, i nagle witaminki które jeszcze 5 lat temu by nie splunęly w moją stronę bo były zajęte skakaniem na bolcach dynamicznych oskarkow same do mnie piszą. Ja im się nawet nie dziwię, mieszkam w Niemczech, dobrze zarabiam i dużo podróżuje, idealny bankomat ale nie tym razem p0lki ( ͡° ͜ʖ ͡°) niektóre musi niezle bolec dupa, bo zostały same ze swoim brajanuszem i pracują za gowno pieniądze, a tu ja wrzucam foty z podróżach po całej Europie. Ogólnie w tym roku odkładam hajs na trip do Tajlandii, gdzie czekają na mnie młode i piekne dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #p0lka
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konor_MakGregor: ten Budapeszt to rozumiem, że do tej pory najbardziej kosztowny wyjazd? Ja zbieram na taki wyjazd od 17 lat ale mieszkam w Polsce więc wiadomo, że ciężko. Na Tajlandię zbiera mój szef. Zbierał 5 lat a teraz wywalił 10 osób i podobno dzięki tym oszczędnościom starczy mu na bilet w klasie ekonomicznej. Cała dzielnica naszego miasta mu zazdrości. Najbogatszy! Nawet ma auto!
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor: niestety jestem w stanie w to uwierzyc xD kolega w ramach Prima Aprilis wstawil fotke z jakims super autem w tle i podpisal, ze to jego (a to bylo pozyczone czy cos), i dziewczyny nagle zaczely pisac. W sumie mezczyzni robia cos podobnego, ale glownie w sytuacjach, kiedy dziewczyna "brzydkie kaczatko" nagle jest ladniejsza, czy po prostu zaczela o siebie dbac.
  • Odpowiedz
  • 5
@Konor_MakGregor a ja mam wrażenie, że to jedynie Ciebie piecze dupsko. Jeżeli to nie bait, to masz mentalność typowego janusza. Żadna Cię nie chciała, pojechałeś tyrać za granicą, dostajesz kilkadziesiąt złotych za godzinę i nagle poczułeś się panem świata bo odkładasz na bieda Tajlandię? Z przykrością czytam wpisy takich gamoni jak Ty.
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor: Ale trzeba być niedojrzałym by myśleć, że podróżowanie po śmierdzących, zatłoczonych, banalnych turystycznych destynacjach typu Budapeszt, czy Tajlandia to coś lepszego niż kochające i kochane dziecko. Ile ty masz lat? 17?
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor: @suche_gacie: A gdzie wrzucaliście te fotki? Jak na fejsa, to on ma algorytmy, żeby takie fotki dobrze pozycjonować (wiadomo zdjęcia z podróży lepiej się klikają, więc i na reklamach można więcej zarobić). Więc nie dziwię się, że miały większy zasięg niż jakieś tam randomowe pisane przez was posty.

zdjęcia z mojej wycieczki z Budapesztu


Ale też nie przesadzajmy, ani Budapeszt ani Tajlandia to nie jest żaden specjalny
  • Odpowiedz