Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
Mieszkam z #rozowypasek w wynajmowanym mieszkaniu i moi rodzice stwierdzili, że wezmą kredyt na siebie i kupią mi mieszkanie. Raty kredytu wyjdą takie same jak w mieszkaniu, które byśmy wynajmowali. Stwierdziłem, że różowy powinien mi dawać mi jakąś tam kwotę za to, że będzie mieszkać ze mną, bo to w sumie na jedno wychodzi czy komuś płaci czy mi. Różowa marudzi, że jak to tak, że dlaczego ona ma płacić jak to nie będzie jej i jak ją zostawię, to ona nic z tego nie będzie miała xD. Co robić?
#zwiazki #pytanie #mieszkanie #kiciochpyta #rozowepaski
  • 63
  • Odpowiedz
@Pierrdonauta: niech płaci tyle co teraz i będzie sprawiedliwie. w koncu ktoś musi spłacać ten kredyt, przecież nie dostaną tej kasy za darmo. jednak jeśli wiążesz jakąś przyszłość z nią, to możesz troche zejść z ceny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Pierrdonauta: Zawsze mnie zadziwia ta argumentacja "bo za wynajem też się płaci" - mieszkanie wynajmuje się komuś żeby na tym zarobić, nie dziwię się że dziewczyna narzeka, bo z jej perspektywy to wygląda tak, że chcesz na niej zarobić.
  • Odpowiedz
Różowa marudzi, że jak to tak, że dlaczego ona ma płacić jak to nie będzie jej i jak ją zostawię, to ona nic z tego nie będzie miała xD. Co robić?


@Pierrdonauta: Trzeba było jej nie mówić że to własne kupione tylko się dorzuca do wynajmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Mandark: No tak, nazwanie kogoś białorycerzem jest teraz modne, ale zanim znów to zrobisz to się upewnij że wiesz co to właściwie oznacza.

Mieszkanie ma być kupione na raty (we wpisie nie ma informacji o tym kto je spłaca, OP, czy rodzice) dla OPa, dlaczego więc ona ma je spłacać (mówię o ratach, rachunki to oczywiste że do podziału), skoro nic potem z tego nie ma?
Gdy jakiś mąż dostaje mieszkanie
  • Odpowiedz
Mieszkanie ma być kupione na raty (we wpisie nie ma informacji o tym kto je spłaca, OP, czy rodzice) dla OPa, dlaczego więc ona ma je spłacać (mówię o ratach, rachunki to oczywiste że do podziału), skoro nic potem z tego nie ma?


@Goglez: Xd nie ma to żadnego znaczenia.
Jak OP dostaje od rodziców, to jest JEGO i tyle.

to żona ma spłacić połowę żeby mogła tam z mężem zamieszkać?
  • Odpowiedz