Wpis z mikrobloga

Jest to siec sklepow z moich okolic. Buduja we wielkopolsce sklepy na potege. Wchodzili do miejscowosci kilkudziesiecio tysiecznych. Teraz atakuja doslownie wioski. Wchodza do coraz mniejszych wsi. Taki sobie znalazl sposob na klienta i jest w tym jakas mysl. Tansza ziemia a klientow nie brakuje.

Wlasciciel jest doslownie NO NAME. Zadnego wywiadu w z nim nie ma. Zadnego zdjecia. Zadne spotkania z kontrahentami. Nawet burmistrz Krotoszyna skad pochodzi firma widzial go tylko
@DRESIARZZ Jest tego w #!$%@? na obrzeżach Poznania. Gowarzewo, Mosina itp. Mam jakieś 500m do DINO, chodzę tam czasami bo mam blisko, ale wolę 5km do Biedry podjechać, bo i ceny niższe, a i wybór O WIELE większy. Ogólnie bieda. Za to stoisko alkoholowe na propsie ;/
Ale dużo tutaj rzygu na Dino masakra.. Mam sklep u siebie na wiosce tak wioska, lekko ponad 3 tys ludzi. Każdy się zna itd. W sklepie znalazło pracę kilkanaście osób od nas, pracują chwalą sobie. Ceny w porównaniu do sklepów tzw "spożywczaków" są dobre. Niektóre produkty kupuje w Dino a niektóre w zwykłym sklepie który mam od domu dosłownie 30m. Każdy skorzystał u nas na tym. Więc nie wiem skąd ten płacz
@Widzet: Bo facet, który to rozkręcał wyszedł ogólnie z całkiem łebskiego założenia, że sieci zachodnie będą inwestować w Polsce od góry do dołu jak to zwykle bywa, czyli obiorą sobie huby w dużych miastach, wielkie parki handlowe na obrzeżach z gigantycznymi parkingami lub postawią na mniejsze sklepy w gęsto zaludnionych, wielkopłytowych sypialniach. Ten zaś będąc lokalsem z "Polski powiatowej" zorientował się widocznie, że powstanie luka która kiedyś jeszcze za koumny zajmowana
@korporacion: To jest sklep który jest notowany na giełdzie a 29 lutego była rewizja indeksów i trafił do WIG20. Ponieważ akcje są na górce a po wejściu do WIG20 dodatkowo wzrosły to pojawiają się wysrywy o Dino nawet przy kasie w McDonaldzie żeby tylko papier wypchać na górce niedoinformowanym.

Nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykopek_n W Wielkopolsce też są, ale niestety ceny są okropne, przynajmniej tam gdzie ja mam styczność. Dino akurat ceny ma całkiem nieźle, szczególnie na alkohol. ( ͡º ͜ʖ͡º) Na zachodzie jest jeszcze mała sieć sklepów o nazwie "Cho no tu". Jeżeli chodzi o porządek w sklepach to zdecydowanie Lidl przoduje, Piotr i Paweł, Dino też ma całkiem nieźle w porównaniu do biedronki czy netto. Niestety często to