Wpis z mikrobloga

Kwiecień 2016. 2 miesiące po brutalnym blackpillu 10.02.2016r. zadanym przez hipergamiczną bestię p0lkę patrycję tworzę plan samobójstwa - daleko od #!$%@?, gdzieś w lesie, kilka województw dalej. Plan zakładał taki sposób, aby możliwie nikt mnie nie mógł uratować - las nocą.
Czerwiec 2016. 4 miesiące po blackpillu. Emocje trochę opadają, a wtedy powstaje plan ucieczki na drugi koniec Polski. Również zakładał to, żeby było to takie miejsce, żeby szanse znalezienia mnie były jak najmniejsze.
Gdzie wtedy była hipergamiczna bestia #p0lka patrycja? Przeżywała wielki love story z chadem pawełkiem-180, którego morda 10/10 i 180cm były gwarancja szczęścia po dokonaniu zbrodni na mnie.
Jednak w tym czasie bardzo ważna była polska dynamiczna gra MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), w która gram już całe 10 lat. Dołączyłem do klanu i poznałem fantastycznych ludzi. Ekipa była świetnie zgrana, ludzie się lubili, zabiegali o siebie. Poczułem się zaakceptowany i potrzebny. Coś czego nie doświadczałem nigdy w domu, zyjąc u boku toksycznego ojca alkoholika znęcającego się nad mamą i mną (jak teściowa żyła to nad nia też) a potem kiedy wyznałem swe uczucie wierszem do hipergamicznej bestii p0lki patrycji.
6. MARZEC 2019. Postanawiam rozpocząć utylizację karłowatej 168,5cm #!$%@? z polackim ryjcem 1/10 i zakolach poprzez tytoniową degradację. Mam to w genach, bo dziadek 164cm przez którego jestem karłowatym 168,5cm kaleką umarł na raka płuc, szybko pójdzie.
Co będzie robic wtedy hipergamiczna bestia #p0lka patrycja? Skakać na bolcu chada filipka-180
Tej ekipy z dynamicznej gry MMORPG już dawno nie ma, a ja to tak gram ale z przymusu, bo już mnie to nie ciekawi. Wolałbym usunąć to konto, chwycić Natalkę z humana za rękę i pójść na spacerek, na kawę, czerpać młodość. Ale przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola nawet jej nie poznam.
Pamiętam jak przez pewien czas blackpillu mocno interesowałem się polskim sportem, oglądałem polską Ekstraklasę, kolekcjonowałem gadżety klubowe (mam meczówkę z podpisami, meczówkę zwykłą, kubki, smyczki sporo tego). Potrafiłem na weekendzie oglądać po 5-6 meczy, lubiałem to. Obstawiałem mecze polskich lig, potem jeszcze dorzuciłem słowacką (ulubioną), a potem bułgarską. Miałem taki miesiąc że wygrałem łącznie 1200zł. Ale na liczniku wieku wybijały kolejne lata a człowiek coraz bardziej pragnął czegoś od życia, tego co codziennie widział na korytarzach gimbazy a później już licbazy (wtedy właśnie ta sportowa pasja zdechła) - związku, dziewczyny, poczucia bycia potrzebnym, czułości, miłości, tego czego w domu nigdy nie doświadczyłem przez toksycznego ojca alkoholika.
A teraz piję piwniczalną rozpuszczalną w moim kubeczku z Gdyni grając w polską dynamiczną grę MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), w która gram już całe 10 lat. A co teraz robi hipergamiczna bestia #p0lka patrycja to już wszyscy wiemy najlepiej.
#przegryw #depresja #zalesie #gorzkiezale #stulejacontent #p0lka #logikarozowychpaskow #tfwnogf
k.....y - Kwiecień 2016. 2 miesiące po brutalnym blackpillu 10.02.2016r. zadanym prze...

źródło: comment_rhZrTAVC18pNzZCgyIAkasZaCpvseG0N.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: Jak będzie Ci się chciało to opisz z wyglądu Natalkę z humana, a także tą hipergamiczną bestię p0lkę patrycję. Wydaje mi się, że póki co podałeś tylko wzrost Natalki z humana (156cm?) i chyba kolor włosów, ale głowy nie dam.
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: słowa kluczowe w tekście:
"karłowatość 168,5 cm" - wystąpiła 3 razy
"zakola" - 2 razy
"polacki ryjec" - 2 razy
"Natalka z humana" - 1 raz
"hipergamiczna bestia p0lka patrycja" - 5 razy
"10.02.2016" - 1 raz
"dynamiczna gra MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem)" - 3 razy
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: w sumie szanuję. Widać, że nie jesteś typowym incelem spod tego tagu, dla którego celem jest zwykłe r00chańsko, a samo poczucie bliskości i wsparcia od tej drugiej osoby, po prostu miłości. Tego, czego zabrakło w rodzinnym domu. Obserwuje i kibicuje, mając nadzieję, że jeszcze z tego wyjdziesz.
  • Odpowiedz