Wpis z mikrobloga

Czesc, zakupilem ashwagandhe, panax geinseng, cynk, d+k z kfd i w instrukcji jest jedna tabletka dziennie na wszystkich. No ale wchodze na filmie @Kasahara odnosnie ashwy i mowi ze ok 500 mg dziennie na poczatek (czyli by wychodzily 2 - 3 tabletki w przypadku kfd) , wiec jak jest z innymi suplementami kiedy najlepiej I jakie dawki? Waze ~80 kg
#mikrokoksy #dieta #silownia #suplementy
  • 8
  • Odpowiedz
@kubik1410: Nie patrz na "zalecaną dawkę" od producenta w przypadku suplementów dla sportowców, bo często piszą tam takie pierdoły jak obietnice wyborcze pisu xD sprawdź sobie np na https://examine.com/ jakie są dawki i dobierz pod siebie. W przypadku np ashwy patrz się też na witanolidy, bo przykładowo jedna kapsułka z Apollo (7% - 31,5mg) to jakieś 2,5 tab KFD (5% - 2,5x12mg=30mg).
  • Odpowiedz
@kubik1410: Nom to możesz sobie popróbować 1 - 2 tabsów i zobaczyć jak tam działa. Ta nowa od KFD (66+) jest mocniejsza niż kiedyś mieli. Mi się ciężko wstaje jak zapodam na noc, ale sen głęboki jak poematy Mickiewicza xD
  • Odpowiedz
@kubik1410: Zależy jaki jest cel jej stosowania. Na lepsze tolerowanie stresu, kortyzole itp sprawy to w ciągu dnia. Ja to brałem bardziej na lepszy i głębszy sen więc na wieczór. Mnie ona mocno "wycisza" więc w ciągu dnia byłem jakoś tak dziwnie śpiący.
  • Odpowiedz
@kubik1410: sprawdz co najlepiej dziala. Aszwa 450-900 ale sa roznej jakosci ekstrakty i czasem 450 jednej dziala jak 200 innej. Tak jak @PioPi0 napisal: zalezy po co bierzesz: ja na wieczor na lepszy sen glownie (polecam sny po wiekszych dawkach :D), ale w ciagu dnia jak mialem bardzo duzo stresu w pracy to tez zdarza mi sie zaladowac. IMO nie warto laczyc koreana i aszwy bo dzialaja troche przeciwstawnie.
  • Odpowiedz