Wpis z mikrobloga

  • 210
Murki, uważajcie na złodzieja i oszusta.

Wczoraj zatrzymałam się na mopie z Orlenem, na a4, kawałek za Wrocławiem. Zaczepił mnie facet, czy nie jadę w kierunku łodzi, opowiedział trzymającą się kupy historyjkę jak stracił telefon dokumenty i pieniądze i nie ma jak się dostać do domu (podobno jest z pomorza) i chce wskoczyć do jakiegoś dużego miasta, żeby już jakoś PKP dotrzeć na chatę. Zabrałam gościa (wyglądał normalnie, facet 40-50 lat), niezły kawałek go wiozlam, zdążył opowiedzieć mi historię swojego życia - wszystko co mówił trzymało się kupy. Nie poprosił mnie, sama zaproponowałam, że dam mu kasę na powrót i żeby coś przy sobie miał, dałam mu 2 stówy i wysadzilam na PKP. Czułam się dobrze, że człowiekowi pomogłam ))¯_(ツ)_/¯ wymieniliśmy się numerami, chciał koniecznie dać mi znać jutro (dzis), że dojechał. Powiedzial tez, ze nazywa sie Rafal Krzak. Wczoraj przed snem mnie tknelo i wpisałam ten nr w Google... xD dałam się zrobić jak małe dziewczynka xDD i nie chodzi mi o ten hajs, od braku 2 stówy nie zbiednieje (liczyłam się że strata gdy zdawałam kasę obcrmu gosciowi), ale czuje się oszukana, mógł zabrać mi więcej niż te 2 stówy (które sama mu dałam de facto xD).

Jestem teraz pewna, że nikogo już na stopa nie zabiorę, ludzie to #!$%@? :)
Niżej link do stronki gdzie inni opisali dokładnie to co mi się przydarzyło:

https://www.ktoto.info/numer/505984912/

#oszukujo #a4 #autostop #logikarozowychpaskow
  • 89
@Ytarka: nie ma co się zniechęcać do ludzi/autostopu przez to. I nie chodzi mi o to że swiat straci - Ty stracisz na poczuciu oszukania, wzmozonej ostrożności itp. Mogłaś kupic mu bilet zamiast dawać hajsu. No i jak dojechał stopem z Wrocławia do łodzi to na Pomorze już miał blisko - nie wiem skąd to 200zl :d
Fajnie, że chciałaś pomoc, ale tu pomoc i naiwność trochę się pomieszały. Nie przejmuj