Wpis z mikrobloga

@Maadga mam ale nie mogę pomóc w tej sytuacji. Ja po arch PG szukałem pracy 4 miesiące, klucz to zrobić ładne cv, ale serio ładne i nowoczesne, poszukaj na pinterestach czegoś, bo wtedy ktoś w natłoku maili ewentualnie Cię zapamięta. Tak swoją drogą to Trójmiasto jest chyba najgorszym z tych większych rynków pracy w Polsce w naszej branzy a ja po 6 latach pracy zmieniłem kompletnie zawód ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlowiekbutelka uwierz ze wysyłam. I to nawet tam gdzie nie prowadzą rekrutacji. Żeby mnie po prostu gdzieś tam z tyłu głowy mieli, ale ciężko.. :(

@Maadga: skoro nie prowadzą rekrutacji to raczej będą mieli w d twoje CV. Opcja awaryjna - pochodzić po firmach fizycznie chocjaż z tym różnie. Ewentualnie miej na względzie by wystartować w branży, ale na jeszcze niższym stanowisku (Sekretarka czy coś), żeby w ogóle się zahaczyć. Niestety
via Android
  • 1
@pandagata
@ZoNKeR to że szukam pracy, nie znaczy że nie pracuje. Nie jestem w stanie jeździć po firmach fizycznie, bo wszystkie biura zamykane są właśnie wtedy kiedy ja kończę swoją. Tak samo jexlei chodzi o jakieś targi na Politechnice...
via Android
  • 0
@bartlomiejf CAD jako tako.. Reszta niestety słabo. Kosztorysowanie miałam w technikum, niewiele pamiętam, ale myślę, że jakby mi ktoś co nieco przypomniał nie byloby tak źle.
@Maadga: Niestety, ale jesteś zbyt daleko żebym mógł w jakiś sposób Ci pomóc. Rysuj dużo w cadzie i zacznij na własną rękę uczyć się. Gdybym miał coś bliżej północy będę pamiętał o Tobie.