Wpis z mikrobloga

  • 213
Hej Mireczki :)
Tak serio.. Nie ma ktoś z Was biura projektowego? I zatrudniłby różowa na przyuczenie na stanowisko asystenta projektanta?
Studiuje budownictwo na Politechnice Gdańskiej i wszędzie kcom doświadczenie.. Albo w ogóle nie kcom. ()
#pracbaza #szukampracy
  • 55
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maadga: Jakby to był Kraków, to miałbym do polecenia jedną firme, hajs mega słaby, ale otrzaskasz się z rysunkiem technicznym. Z tego co wiem, to pomagają też zrobić uprawnienia budowlane. Zajmują się głównie konstrukcjami stalowymi dla instalacji przemysłowych. Robota typowo, żeby nabrać trochę doświadczenia i spieprzyć tam gdzie dają lepszy hajs xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pandagata

@ZoNKeR to że szukam pracy, nie znaczy że nie pracuje. Nie jestem w stanie jeździć po firmach fizycznie, bo wszystkie biura zamykane są właśnie wtedy kiedy ja kończę swoją. Tak samo jexlei chodzi o jakieś targi na Politechnice...

@Maadga: ok, tego nie wiedziałam. Czasem swoje trzeba wyczekać. Ile czasu szukasz? Pierwsze miesiące roku to nowy rok finansowy, więc jest szansa na nowe stanowiska. Ewentualnie praktyki w wakacje, to też jakieś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maadga: nie wysylaj tylko dzwon albo osobiscie wpadaj do biur, wiem ze moze troche kasy na dojazdy przewalisz ale zawsze tak lepiej niz wysylac. Takich co wysyla jak ty jest w opor.
Sam teraz zmienialem prace i wysylalem jak ty, a pozniej zadzwonilen do obecnego pracodawcy i na rozmowie wyszlo ze babeczka miala taki przemial i urwanie paly ze niby widziala ze jest wyslane ale poszla cos tam robic i jej
  • Odpowiedz
@Maadga: Najważniejsze pytania, które usłyszysz od każdego biura to: na którym roku studiów jesteś? jesteś w stanie pracować na pełen etat? pracując w cadzie korzystasz ze skrótów? Szansa na pracę w mniejszym wymiarze godzinowym jest mało realna albo ograniczy się do drukowania rysunków (bo jeśli nie ma ciągłości w Twojej pracy to trudno powierzyć Ci jakieś ambitniejsze zadanie).
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: Bzdura kompletna, akurat te 2-3 lata doświadczenia na stanowisku asystenta projektanta ma znaczenie. Jeszcze zależy do jakiej firmy się trafi i co się projektuje, ale jeśli w wymaganiach jest doświadczenie to to nie jest tam bez powodu.
@Maadga: A nie miałaś żadnego stażu/praktyk w tym kierunku w trakcie trwania studiów? Moim zdaniem powinnaś szukać właśnie stażów. Albo jeśli jest jakieś fajne ogłoszenie, ale wymagają doświadczenia to nie ma sensu
  • Odpowiedz
@bartlomiejf CAD jako tako.. Reszta niestety słabo. Kosztorysowanie miałam w technikum, niewiele pamiętam, ale myślę, że jakby mi ktoś co nieco przypomniał nie byloby tak źle.


@Maadga: Nie znasz cada i chcesz do biura projektowego? Kawę chcesz tam robić? Cad nie jest trudny. Dojdź do dobrej znajomości w tym i będą biura lepiej na Ciebie patrzeć
  • Odpowiedz