Wpis z mikrobloga

Kiedy rozrusznik nie nadaje się do regeneracji ? Dzisiaj prawdopodobnie mi wysiadł bo byłem na myjni i po umyciu już nie zakręcił słychać było tylko cykniecie i nawet nie drgnął. Odpalili mnie dobrzy ludzie na pych i pojechałem do najbliższego zakładu zajmującego się rozrusznikami/alternatorami no i powiedzieli mi że najprawdopodobniej będzie do wymiany koszt ok 350zl, ale wolałbym swój oryginalny zregenerowany niż jakiegoś chińczyka w razie czego :/ #mechanikasamochodowa #motoryzacja
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aarahon: a na pewno nie chodziło o kopułkę? to nie to samo co rozrusznik.
@adiosk: niemiecka niezawodność - i tak dobrze, że tak długo wytrzymał. No chyba, że już był wymieniany, to wtedy musiał być po lichej regeneracji.
  • Odpowiedz
Dzisiaj prawdopodobnie mi wysiadł bo byłem na myjni i po umyciu już nie zakręcił słychać było tylko cykniecie i nawet nie drgnął.


@wykopyrek: Podaje prąd na kopułkę i w tym momencie cewka się budzi po czym ze względu na zwarcie spada napięcie i nie słychać nic oprócz cyknięcia.

Raczej nagle by nie padł rozrusznik a to że akurat na myjni był to nie przypadek.
  • Odpowiedz
  • 0
@wykopyrek: Właśnie dzwonili do mnie ze coś w instalacji było i wymienili mi klemę coś tam jeszcze a rozrusznik był spalony, 450zl się należy. A to troszkę dziwne bo wczoraj zaglądałem do akumulatora na połączenia i wszystko wyglądało ok
  • Odpowiedz