Wpis z mikrobloga

† Czwartek, 28.02.2019 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

·CZĘŚĆ RADOSNA·

1 Zwiastowanie Najświętszej Maryi Dziewicy
2 Nawiedzenie Św. Elżbiety
3 Narodzenie Jezusa w Betlejem
4 Ofiarowanie Jezusa w Świątyni
5 Znalezienie Jezusa w Świątyni

W tym miesiącu nasze modlitwy kierujemy w intencji rodzin. Aby dziś kiedy stają one wobec największego ataku dzisiejszego świata, niosły swoją postawą świadectwo życia chrześcijańskiego i nie uległy zamętowi.

●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● organizacja ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●●

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu, mogą być także podsyłane anonimowo wiadomością prywatną, tak samo jak zgłoszenia chętnych do wspólnej modlitwy.

Grafik:

→Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

→Nowa formuła codziennego wpisu, więcej tutaj

Jak odmawiać różaniec

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i ich lista na dziś jest w komentarzu do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dendrofag - † Czwartek, 28.02.2019 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa
 
Jeśli masz kłopo...

źródło: comment_ogq1ZTWh4SEh1bIPKwN1cXelOZvWDxXx.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dendrofag: proszę o zdrowie oraz błogosławieństwo dla mnie i rodziny, o siłę w rozwiązywaniu problemów, pomyślność, spokój, powodzenie na studiach i naprawienie pewnej relacji. O łaskę wiary dla bliskiej osoby. Dziękuję za dotychczasowe łaski. :)
  • Odpowiedz
@Maaska: to o co prosisz możesz osiągnąć tylko dzięki ciężkiej pracy i racjonalnemu myśleniu, bożki wymyślone przez paru nawiedzonych dziadków ci nie pomogą.
  • Odpowiedz
o sily i cierpliwosc dla rodzicow oraz powrot do zdrowia mojej mamy po wypadku. Za cala nasza rodzine.
O zdrowie i dobre zycie dla mojego synka. Bysmy z mezem byli dobrymi rodzicami i wychowali mlodego na dobrego, wartosciowego czlowieka.
  • Odpowiedz
@dendrofag: W podziękowaniu za wszystkie otrzymane łaski.

A po za tą intencją, chciałbym wam wszystkim podziękować za to, że tutaj jesteście i, mimo, że się tu nie udzielałem, skłoniliście mnie do refleksji nad swoim życiem. Od września staram się żyć jak najbliżej Pana Boga, dziękuję!
  • Odpowiedz
@dendrofag Proszę o skuteczną modlitwę abym, w końcu poznał jakaś dziewczynę i ogarnął związek bo chcę. Modlę się za wszystkich w różnych intencjach, może w końcu mi się uda coś poznać (,). Dążę do tego lecz liczę na wsparcie!
  • Odpowiedz