Wpis z mikrobloga

@DobrzeNaoliwioneLozysko posiadałem przez rok s8 5.2 v10 rok 2008 lub 2007 to było, fajnie pojeździć sobie trochę, po roku czasu człowiek uświadamia sobie jakie są koszta utrzymania, więc jak na razie podziękowalem. Jeżdżę Mazda 6 i jestem zadowolony
  • Odpowiedz
@jaroslaw_madry: Bo Audi ma opinię auta dla ludzi, których stać na odpicowanie fury i jak ktoś je lepi z gówna, to wiadomo, że naraża się na śmiech. A Fiat czy jakiś Ford to tam #!$%@?, jak jeździ to dobrze, a jak nie to złom i kupimy nowe. Audi jest najpopularniejsze z takich marek dla „bogatych” (zignorujmy tutaj na chwilę fakt, że genetycznie wcale takie nie jest). Zapomniałeś, jak kręcono przez
  • Odpowiedz
Po prostu jak ktoś ma "zaniedbany lakier, wytarte plastiki, #!$%@? zawieszenie", ale jeździ fiatem to jest super, a jak jeździ audi to jest biedakiem


@jaroslaw_madry: jak ktoś ma zaniedbane A8 to jest biedakiem który chce coś pokazać.

Jak ktoś ma zaniedbane seicento to ma zwyczajne seicento.
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: troche piredolisz jak potluczony. A8 mozna kupic za 16k a mozna i za 80.
Takze troche taka z Ciebie #bekazpodludzi. Powiedz mi gdzie widac, ze to ulep?

Samochod nie jest zly, po prostu ma spory przelot + 15 lat robi swoje takze nie wiem po co sie czepiasz.
Koles troche pirdoli bo mowi, ze wymienil lancuchy rozrzadu a pozniej mowi o pasku wtf + pomijam chipa
  • Odpowiedz
@masaj: znaczy to tyle, że gdybyś wziął samochód, który ma np. seryjnie moc 200KM i wsadził go na hamownie to może się okazać, że nie trzyma fabrycznych parametrów i ma np. tylko 190KM, czyli "nie trzyma serii".
Tak jest często z dużymi silnikami wolnossącymi. Z drugiej strony mamy silniki turbo, które często mają "gifty", tzn auto ma mieć seryjnie np. 150KM a na hamowni wychodzi 165KM.
  • Odpowiedz