Wpis z mikrobloga

Ten film to nie jest przypadkiem reupload? Mam wrażenie, że już widziałem tą miniaturke i tytuł u Zachara
  • Odpowiedz
@vector_cd2401 dokladnie
Kupic takie auto to nie problem- gorzej utrzymac.
Przeciez czesci sa spokojnie 3x drozsze od standardowego auta- mam na mysli same zamienniki.
A kupno auta uzywanego na kredyt- dramat. Zwlaszcza tak duzego i drogiego w utrzymaniu.
  • Odpowiedz
@lukasilestam: Jak oglądałem około 17, to większość punktowała mądrości właściciela na temat +50KM, najwyższej wersji wyposażenia, zadbanego lakieru, oklejania emblematów S8 itd.
Może jeszcze bardziej to eskalowało i coś się grubego #!$%@?ło, że Zachar wyłączył.
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: jakie rakowisko. Nażelowany szczypior ubrany na targu podnieca się 14 letnim audi xD do tego dowód do zabrania bo wydech cały pusty żeby uwagę zwracać bo atencji mało xD typowy przedstawiciel wsi albo małego powiatowego miasteczka - Łałdi w garażu, i wieś tuning na całego
  • Odpowiedz
  • 14
@DobrzeNaoliwioneLozysko wgl z tym filmem to jakaś lipa, jakość tragiczna + Seba i kałdi S8 w wątpliwym stanie technicznym i wizualnym, coś tu jest grubymi nićmi szyte bo zachar nigdy nie wstawia takiej #!$%@? a już oglądam go ładny kawałek czasu.
  • Odpowiedz