Wpis z mikrobloga

Jak pewnie większość z Was wie/nie wie #atal buduje w #katowice dwa budynki mieszkalno-usługowe Sokolska 30 Towers

Prace już trwają jakiś czas i ostatni zastanawialiśmy się skąd było tam pełno wody po wykopaniu "dziury".
Miejsce zaznaczone na żółto (w chwili obecnej wszystko przykryli i zasypali żwirem).
Długo zastanawialiśmy się skąd tam może być ta woda.. i jest teoria..

W latach ~1850 (+- 50 lat) kiedy to przy sokolskiej znajdowała się #huta Matra na tym terenie był staw i w sumie patrząc na mapkę lokalizacja mniej więcej się zgadza.


Taka ciekawostka ( ͡º ͜ʖ͡º)

empe - Jak pewnie większość z Was wie/nie wie #atal buduje w #katowice dwa budynki mi...

źródło: comment_Mj1XBsl907TzNdGfThXVMh1D4N171XoH.jpg

Pobierz
  • 14
@empe: a tak btw. oglądałem sobie jakie tam mieszkania mają na stronce, to upatrzyłem sobie takie które wygląda naprawdę nie głupio. Niektóre rzeczywiście są różne (ceny kosmiczne), ale coś sensownego się trafi. Chyba że ukryją fakt że budynek może się przechylić a potem umyją ręce bo mieszkanka sprzedane ;p Ale chyba ni mogliby takiej wtopy marketingowej zrobić?
Chyba że ukryją fakt że budynek może się przechylić a potem umyją ręce bo mieszkanka sprzedane ;p Ale chyba ni mogliby takiej wtopy marketingowej zrobić?


@caribbean: Książęce jakoś tak zrobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)