Wpis z mikrobloga

@Dziekciu: nie no wrzucili fragmenty jego filmów jak hailuje i udaje z jakimiś innymi debilami, że sobie loda robią. Wyzywanie jakiś dzieciaków bo wstawili nieśmieszny obrazek na jego grupę. Niszczenie jakiegoś gówniaka w necie bo śmiał przyjść na ich imprezę dla widzów i wyzywanie go od grubasów przed całym netem. I setki innych przykładów, ale nie krystaliczny człowiek xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
@ZnienawidziszMnie: @piotr414:
Chodziłem z nim do technikum xD
On był raczej #!$%@?ą a nie patusem, jak wchodził do szatni czy szedł gdzieś korytarzem to zaraz było słychać jak ludzie krzyczą '#!$%@? gimpera'.
Jak szedł to też nigdy go nie widziałem żeby patrzył przed siebie, zawsze łeb zawieszony w podłogę xD
  • Odpowiedz
@piotr414 no i tutaj jest twoje rzetelne źródło. Wchodząc na jego grupę jest punkt w regulaminie, że będąc na grupie zgadzasz się na bycie w tym jego Overwatchu, powtarzał że ma to format humorystyczny.
  • Odpowiedz
Gimper #!$%@?ł wszystkie filmy z kanału żeby każdy widział film na którym przeprasza łącznie z pracownikiem TVN. Nie wiem o #!$%@? ten żar. Co ma jeszcze zrobić, strzelić wam gałe? Żaden raktuber tak nie postąpił
  • Odpowiedz
@piotr414 no dobra, ale i tak nie zmienia to faktu, że teraz wydoroślał, zmienił podejście, jego LNB jest cringe, ale on jest bardziej wartościowy niż ci drugi użytkownik wykopu. On coś robi, co się ludziom podoba. Kiedyś byłem wrogo nastawiony do niego, bo był typowym gimbusem, ale teraz jestem neutralny, jednak nie widzę powodu aby po nim jeździć
  • Odpowiedz
@Dziekciu: a kto po nim jeździ? Przecież to fakt, że robi to tylko dla siana. Jeżeli ktoś wierzy w tą przemianę to proszę cię. Zobacz sobie, że nagle 90% tych rakowych jutuberów się zmieniło jak ogarnęli, że współprac sponsorowanych nie dostana i yt wprowadził system który obcina zasięgi i reklamy jak przeklinasz i robisz syf. Zmienili content bo ogarnęli, że się zmieniają trendy i zasady a nie dlatego, że są
  • Odpowiedz
@Dziekciu: może i tak nie wiem. Nie śledzę całego polskiego jutuba tylko paru twórców. Może content ma i fajny, ale widać, że większość tego zachowania to tylko fasada. Co kto lubi.
  • Odpowiedz