Wpis z mikrobloga

Jakim dzbanem trzeba być żeby komuś zrobić coś takiego jak na pic rel? Może kierowca stanął krzywo, a może to po prostu czysta, bezinteresowna zazdrość i kogoś złapał srogi ból dupy, ale w dowolnym przypadku za coś takiego powinno się spuszczać srogi #!$%@? sprawcy żeby coś dotarlo do patusiarskiej głowy ( ͡° ʖ̯ ͡°) I jeszcze lakier który przy malowaniu na 95% #!$%@?ą w ASO, eh.

Jak coś takiego widzę to coraz bardziej przechodzi mi ochota kupna nowego samochodu, w starym ktoś mi ostatnio stłukł ramkę od tablicy i zrobił parę rys na zderzaku. Jako że zostawił kontakt do siebie to kupiłem nową i olałem temat, tutaj takie rzeczy bolałyby mocniej.

Całe ogłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-megane-r-s-1-szy-wlasciciel-salon-polska-ID6BJMAQ.html#1b6f6dca9f

#motoryzacja #samochody #renault
Pobierz xetrov - Jakim dzbanem trzeba być żeby komuś zrobić coś takiego jak na pic rel? Może ...
źródło: comment_blMI2GoQJ7LZEAfz1J8l0AU564TQTcHR.jpg
  • 14
@xetrov: kpisz czy o drogę pytasz ? przecież takich aut nie kupują spokojni kierowcy co to przepisowo tylko do kościoła, jeżdża raczej po chamsku i to jest dla nich normą , więc pewnie kogoś #!$%@?ł niemiłosiernie i oto efekt
@yggdrasil: w pełni sie z Tobą zgadzam, niszczenie cudzej własności to obłęd, tylko przypuszczenia " Może kierowca stanął krzywo" są nie na miejscu, własciciele takich aut patrzą z góry na innych i refleksja dopada ich dopiero po wypadku lub takim akcie wandalizmu
@sailor_73: Jakiś dowód, ze tak jest? Ja znam ludzi, którzy maja szybkie samochody, szybsze i droższe od tej megane i jakoś nie zauważyłem, ze patrzą na kogoś z góry. Poza tym nawet jakby tak robili to od egzekwowania sprawiedliwości mamy odpowiednie służby, samosądy wyszły z mody dawno temu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sailor_73: sam mam 240 konne V6, myślę nad kupnem hothatcha albo czegoś innego w okolicy 300KM a nie jeżdżę po chamsku i nie widzę czemu miałbym to robić tylko dlatego że mam szybszy samochód.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sailor_73: przecież to Ty coś pisałeś o kupowaniu TAKICH samochodów i tym że pewnie mu się należy. #!$%@? można jeździć czymkolwiek, choćby i nastoletnia Astra.
@yggdrasil: pisałem wyżej że potępiam brak szacunku dla cudzej własności, ale to tylko rzeczy które można nabyć drogą kupna , dlaczego tylu wykopków przywiązuje tyle uwagi do tematu aut , to nie są ołtarzyki, a rodzaj auta wiele mówi o właścicielu i tego typu auta nie kupują spokojni ludzie potocznie zwani kapeluszami bo oni kupują skodę 1.0 i więcej już nie ciągnę wątku jak nie rozumiecie prostych przekazów