Wpis z mikrobloga

No tak Robert dobitnie podsumowal dyspozycję Williamsa.
Tak jak wcześniej pisałem, niepokojące są przejazdy RWR na mieszankach C3 patrząc na czasy reszty zespołów.To nie tylko opóźnienia w dwóch dniach testow tylko ja to widzę tak, że nie wszystkie problemy z FW41 zostały rozwiązane...
#f1 #kubica
  • 12
@IceShandy: Ale oni mieli jeszcze dwa sezony temu 4 miejsce w generalce kontruktorów?
Co poszło u nich nie tak że nie są w stanie budować bolidu przynajmniej konkurującego ze srodkiem stawki?

Rozumiem rok wpadki ale drugi rok z rzędu ciągnąć żenadę?
@Reverb: formuła się zmienia, nawet te slabsze teamy sa irmami B większych zespolow albo mocno z nimi wspolpracują i biorą podzespoly na co williams się nie zgodził

np. w williamsie mają starą skrzynię biegów, ktora powoduje strate min 0.2s na okrazeniu

mysle, ze duzym problemem jest paddy lowe i organizacja w zespole
a claire tez jest za dobra, ma za miękkie serce. potrzeba tam twardej ręki i duzych zmian
albo wejscia
@Garw0n: no silnik na pewno od merca, ale o skrzyni nie slyszalem. ale być może

nie wiem ale patrząc jak funkcjonują mam wrazenie, ze w williamsie za duzo osob jest od marketingu, pru, umawiania spotkan, przynoszenia wody i udawania pracy, a za malo tych którzy byliby w stanie rozwijać bolid.
ten cały paddy chyba tez za bardzo nie ogarnia. jak przyszedl zajeli 4. miejsce, ale wtedy on nie pracowal nad rozwojem